Roberto Ratkevičiaus įvarčiai paskandino „Birštono“ komandą

Robertas Ratkevičius rungtynėse su „Birštono“ komanda pelnė 3 įvarčius.

Ignas Mineikis

Rugsėjo 18 d. Paprienės stadione buvo sužaisti du PFL „Nemuno“ čempionato mačai. SC „Birštonas“ futbolininkai žaidė su FK „Prienai“ komanda, o FK „Jieznas“ susirėmė su FK „Kašonys“ futbolininkais.

Pirmosios rungtynės susiklostė gan netikėtai. Nors „Birštono“ futbolininkai buvo įvardijami kaip favoritai, pirmieji įvartį pelnė „Prienų“ futbolininkai. Po eilinės atakos kamuolį netoli vartų gavęs Robertas Ratkevičius nukreipė jį į tolimąjį vartų kampą (0:1).
„Birštono“ komanda turėjo progų rezultatą išlyginti dar pirmajame kėlinyje, bet patikimai žaidė „Prienų“ komandos vartininkas.

Antrajame kėlinyje Povilo Šalčiaus kariauna ėmė aktyviau žaisti puolime ir R. Ratkevičius dar kartą nuginklavo varžovų vartininką (0:2). „Birštono“ komanda pradėjo dažniau lankytis prie „Prienų“ komandos vartų, bet kamuolys lyg užburtas skriejo pro šalį arba jo kelyje atsidurdavo vartininkas.

Užtat „Prienų“ kontratakos buvo rezultatyvios. P. Šaltis įmušė trečiąjį įvartį (0:3). Ir tada „Birštono“ futbolininkams pavyko sušvelninti rezultatą – buvo taiklus Virmanto Šabasevičiaus smūgis (1:3). Bet ir tai nebuvo pabaiga. R. Ratkevičius pasižymėjo dar kartą – pelnė trečiąjį įvartį šiose rungtynėse ir jo komanda iškovojo pergalę rezultatu 4:1.
Po šios pergalės FK „Prienai“ futbolininkai pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Jiezno seniūnijos derbyje „Jieznas“ – „Kašonys“ vėl buvo stipresni pastarieji. Pirmajame kėlinyje jaunasis Kevinas Mazuronis du kartus nuginklavo „Jiezno“ komandos vartų sargą (0:2). Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo progų įmušti įvartį, bet rungtynės pasibaigė rezultatu 2:0 „Kašonių“ komandos naudai. Tai buvo trečioji „Kašonių“ futbolininkų pergalė ir devintasis „Jiezno“ komandos pralaimėjimas.