Roberto Ratkevičiaus įvarčiai leido „Prienams“ pirmauti, bet rungtynių pabaigoje komanda sugriuvo

Gelbėkit vaikus
Robertas Ratkevičius  įmušė du įvarčius

Robertas Ratkevičius įmušė du įvarčius

Šeštadienį FK „Prienai“ futbolininkai žaidė LFF taurės I etapo rungtynes su pirmojoje lygoje rungtyniaujančia  „Palangos“ komanda. Be jokių abejonių, mačo favoritais buvo laikomi „Palangos“ futbolininkai, bet į Birštono futbolo stadioną susirinkę sirgaliai išvydo gražią dvikovą, kurioje FK „Prienai“ vyrai privertė kaip reikiant pasinervinti svečių trenerių štabą.

Jau pirmojo kėlinio žaidimas parodė, jog Prienų futbolininkai išėjo į aikštę kovoti, o ne būti mačo statistai. Kėliniui įpusėjus viena iš prieniškių atakų baigėsi gražiu Roberto Ratkevičiaus įvarčiu (1:0). „Palangos“ futbolininkai ėmėsi aktyvių veiksmų, bet jų atakos dažniausiai buvo sustabdomos. Visgi, viena iš jų baigėsi įvarčiu ir po pirmojo kėlinio buvo lygybė (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje Robertas Ratkevičius stipriu smūgiu vėl išvedė aikštelės šeimininkus į priekį (2:1). Toks rungtynių scenarijus nepatiko „Palangos“ komandai. Jų atakos tapo vis agresyvesnės ir vienos iš jų metu „Prienų“ baudos aikštelėje buvo pargriautas svečių puolėjas. Teisėjas paskyrė 11 m baudinį, kuris buvo sėkmingai realizuotas (2:2).

Deja, paskutinės 20 mačo minučių virto „Prienams“ tikru košmaru. Po vartininko klaidos į prieniškių vartus krito trečiasis įvartis (2:3). Aikštelės šeimininkų gynyba žingsnis po žingsnio pradėjo braškėti. „Palangos“ futbolininkai išnaudojo „Prienų“ klaidas ir pelnė dar du įvarčius (2:5).