RKL rungtynės Prienuose: ankstyvas išvarymas iš aikštės, tritaškių lenktynės ir šeimininkų pergalė

IMGP9348

 kvitrina.com

 Vasario 14 d. Prienų mažojoje arenoje vyko atidėtosios RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio rungtynės tarp „CBet-KKSC“ ir „Užpalių“ komandų. Svečiai į Prienus atvyko šešiese, bet rungtynių pradžioje iš aikštės buvo pašalintas „Užpalių“ komandos lyderis. Toks scenarijus rungtynių dinamiškumui įtakos neturėjo. Svečiai, likę penkiese, visas rungtynes kvėpavo aikštelės šeimininkams į nugarą. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai jau pirmojo kėlinio eigoje įsigijo 15 taškų persvarą (19:4), o po jo pirmavo 16 taškų skirtumu (25:9). Bet jau antrajame kėlinyje svečiai įrodė, jog nesiruošia, nežiūrint į tai, jog liko penkiese, būti aikštelėje statistais. Kėlinio pabaigoje iš dviženklio „CBet-KKSC“ pranašumo liko tik šeši taškai (36:30). Tiesa, aikštelės šeimininkai per likusį laiką iki kėlinio pabaigos sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 9 taškų (41:32).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Užpalių“ penketukas perėmė iniciatyvą ir netgi sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (47:45). Bet persilaužimas neįvyko. Aikštelės šeimininkai surengė spurtą (12:5) ir po trijų kėlinių išsaugojo 9 taškų persvarą (59:50). Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar kartą pabandė pakreipti rungtynių eigą sau palankia kryptimi (62:55), bet aikštelės šeimininkai užmėtė varžovus tolimais metimais (81:64) ir nulėmė rungtynių baigtį.
„CBet-KKSC“ strategas rungtynių pabaigoje išleido į aikštelę jaunimą, kuris išlaikė pergalingą skirtumą (89:59).
Prienų komandai 21 tašką pelnė ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus Ernestas Mankauskas, 18 – Arnas Tilindė (8 atkovoti kamuoliai), 14 – Raimungas Gerbutavičius, 11 – Tomas Janušauskas (8 atkovoti kamuoliai). Po šios pergalės „CBet-KKSC“ krepšininkai savo grupėje pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti