Be Gedimino Maceinos žaidęs „Labas GAS-KKSC“ buvo tragiškas, atsigavimas ketvirtajame kėlinyje sėkmės neatnešė

Gruodžio 3 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL namų rungtynes su Kazlų Rūdos „Ataka“. Prieniškiams negalėjo padėti Gediminas Maceina ir tai atsiliepė žaidimui. Komanda iniciatyvą prarado pirmojo kėlinio antroje pusėje (16:28), o antrajame buvo pasiųsta į nokdauną (33:53).

Trečiajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pradėjo rodyti atsigavimo požymius (44:56). Deja, laikinas žaidimo pagerėjimas buvo paskandintas taiklių svečių tritaškių (46:69). Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda sukūrė tikrą audrą ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 3 taškų (78;81). Iki rungtynių pabaigos buvo dar likusios 5 minutės. Kaip ten bebūtų, lemiamo persilaužimo „Labas GAS-KKSC“ komanda nepasiekė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą (88:97).

Edas Valenta pelnė 24 taškus, Arnas Tilindė pridėjo 22.

RKL „Labas GAS-KKSC“ – „Ataka“ 88:97 (16:28, 17:25, 26:24, 29:20)

Komanda uždirbo net 4 technines pražangas (Paulius Ivanauskas, Mantas Gūžys, Edas Valenta ir Tomas Janušauskas). Komandos žaidime nebuvo jokios minties, net ketvirtajame kėlinyje, kai buvo surengtas spurtas ir skirtumas sumažėjo lyg ištirpęs pirmasis sniegas. Šiandien su savo, kaip įžaidėjo, pareigomis sunkiai tvarkėsi Kajus Okmanas. Pirmoje rungtynių pusėje lyg nesavas buvo ir Edas Valenta, bet antroje įsismagino. Komanda nemažai klydo, jau nekalbant apie prastą gynybą.