•  

     

     

     

     

RKL čempionato pradžioje du pralaimėjimus patyrę „A“ diviziono naujokai vyksta į Kėdainius

IMGP4832


Karolis Urba

Prienų „CBet-KKSC“ komanda, suformuota tik iš mūsų krašto krepšininkų, pirmą kartą įžengusi į RKL „A“ diviziono platybes, čempionato starte patyrė du pralaimėjimus ir įsitaisė turnyrinės lentelės apačioje.

Spalio 31 d. prieniškiai vyks į Kėdainius, kur susitiks su SC-„Ateitis“ krepšininkais. Kėdainiečiai savo sąskaitoje turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

Ar galėjo Pauliaus Ivanausko auklėtiniai laimėti nors vienas iš jau sužaistų rungtynių?

Stebėjau abejas rungtynes ir galiu pasakyti, jog privalėjo, nes tam turi potencialą. Bet, deja, komandos žaidimas išsiderinęs visiškai. Kamuolys ne „vaikšto“, o dažniausiai būna tik vieno žaidėjo rankose, kuris ir ieško galimybių, kaip užbaigti ataką. Kodėl komandos draugai nesulaukia tinkamo dėmesio, sunku pasakyti. Bet patyrę žaidėjai piktnaudžiauja aikštelėje. Gediminas Maceina iš 31 mesto dvitaškio pataikė tik 14, skriejo pro šalį ir tritaškiai (vienas iš keturių). Mantvydas Gečionis pataikė tik 5 tritaškius iš 17. Vienintelis žaidėjas, kuris žaidžia patenkinamai, tai Arnas Tilindė. Jo naudingumas 24 balai, bet pelnytų taškų kiekis vis tik galėtų būti ir didesnis. Aikštelėje sau vietos nesuranda Raimundas Gerbutavičius ir Tomas Janušauskas.  

Reikia tikėtis, jog rytoj ekipa žais ne po vieną, o komandiškai ir, pagaliau, iškovos pirmąją pergalę.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti