Po didžiosios pertraukos įsivažiavęs „CBet-KKSC“ sutriuškino Kėdainių komandą

Sausio 23 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai savo arenoje žaidė RKL čempionato rungtynes su Kėdainių „SC-Ateitis“komanda. Po gauto šalto dušo porcijų pirmajame kėlinyje (21:27)  Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pagerino gynybą ir nuo antrojo kėlinio antros pusės perėmė iniciatyvą (44:40) į savo rankas. Po didžiosios pertraukos Prienų komandos nebuvo galima atpažinti. Kieta gynyba, rezultatyvus puolimas – ir varžovai paguldyti ant menčių (100:73). Net 6 „CBet-KKSC“ komandos žaidėjai pelnė dviženkles taškų sumas.

Kaip visada, naudingai sužaidė Arnas Tilindė (30 naudingumo balų). Jo sąskaitoje 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių bei 6 rezultatyvūs perdavimai. Prastai pradėjęs rungtynes Ernestas Mankauskas antrajame kėlinyje įsūdė 3 iš eilės „tolimas bombas“ ir ne tik leido komandai panaikinti atsilikimą, bet ir išeiti į priekį (41:35). Po šio spurto Pauliaus Ivanausko auklėtiniai tik gerino savo žaidimą.

IMGP3232

14 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai Dariaus Kuzmicko sąskaitoje. Po 12 taškų į varžovų krepšį įmetė Raimundas Gerbutavičius ir Mantvydas Gečionis. 11 taškų pelnė Gediminas Maceina, kuris pirmąjį kėlinį užbaigė taikliu metimu iš savo aikštės pusės.

Nors komanda šiek tiek nusileido svečiams kovodama dėl atšokusių kamuolių (35/37), bet užtat mažiau klydo ir daugiau jų perėmė. Šiose rungtynėse Paulius Ivanauskas turėjo platų žaidėjų pasirinkimą ir išnaudojo ilgą atsarginių suolelį. Kai pirmajame kėlinyje startinis penketas nerado savo žaidimo, strategas pasodino 3 žaidėjus ir išleido kitą trejetą, kuris grąžino komandą į žaidimą.

IMGP3178

RKL „CBet-KKSC“ – „SC-Ateitis“ 100:73 (21:27, 23:13, 28:18, 28:15)

Aikštelės šeimininkai startavo apgailėtinai. Svečiai jau kėlinio pradžioje įgijo 11 taškų persvarą (5:16) ir privertė „CBet-KKSC“ stategą pakeisti net 3 startinio penketo žaidėjus. Atsigavimas prasidėjo po Raimundo Gerbutavičiaus pataikyto tritaškio (8:16). Mantas Gūžys, Darius Kuzmickas ir Arnas Tilindė sumažino skirtumą tarp komandų iki vieno taško (15:16), o R. Gerbutavičiaus dar vienas taiklus tolimas metimas leido išsiveržti į priekį (18:16). Ir kai atrodė persilaužimas rungtynėse įvyko, svečiai atsakė galingu 11:0 spurtu ir įgijo 9 taškų persvarą (18:27). Ir tik paskutinę kėlinio sekundę iš savo aikštelės Gedimino Maceinos mestas kamuolys perskrodė varžovų krepšio tinklelį ir sumažino Prienų komandos atsilikimą iki 6 taškų (21:27).

IMGP3084

Per pirmąsias dvi antrojo kėlinio minutes svečiai padidino savo persvarą iki 10 taškų (23:33). Ir būtent tada prasidėjo Prienų komandos grįžimas į žaidimą. Mantvydo Gečionio taiklūs baudos metimai tapo atsigavimo pradžia. Paskui į varžovų krepšį krito keturi tolimi metimai, kurių autoriais tapo Arnas Tilindė (1) ir Ernestas Mankauskas (3), o aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį (41:35). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais metimais (44:40). Gediminas Maceina galėjo padidinti persvarą iki 6 taškų, bet prametė abu baudos metimus.

IMGP3313

Kas darėsi prieniškių rūbinėje pertraukos metu, neaišku, bet po didžiosios pertraukos komanda išėjo į aikštę pasikeitusi. Trečiojo kėlinio pradžioje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai iš karto įgijo 11 taškų persvarą (53:42. Ir nors svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (55:50), „CBet-KKSC“ krepšininkai ne tik neleido varžovams perimti iniciatyvos, bet ir patys pradėjo tolti. Arno Tilindės ir Mantvydo Gečionio tritaškiai padidino Prienų komandos persvarą iki 13 taškų (63:50). Paskui iniciatyvą perėmė Ernestas Mankauskas, pelnęs 5 taškus iš eilės (72:55). Tiesa, svečių tritaškis kėlinio pabaigoje sumažino „CBet-KKSC“ pranašumą iki 14 taškų (72:58).

IMGP3352

Ketvirtajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtinių pranašumas tik augo. Pradžioje persvara pakilo iki 20 taškų (78:58), vėliau iki 24 taškų (96:72), o rungtynės pasibaigė Prienų komandos pergale 27 taškų skirtumu (100:73). Šimtąjį tašką nuo baudos linijos pelnė Dominykas Jurgelionis.