„Stakliškės“ antroje rungtynių pusėje „ištižo“ ir pralaimėjo laimėtas rungtynes

stakliskesKovo 2 d. „Stakliškių“ komanda pralaimėjimu pradėjo RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio serijos pirmąsias rungtynes su Kauno KM „Perkūno-Vytrita“ krepšininkais.

Tiesa, rungtynių pirmoji pusė tokios baigties tikrai nepranašavo, nes aikštelėje šeimininkavo stakliškiečiai. Po pirmojo kėlinio „Stakliškių“ komanda turėjo 5 taškų persvarą (26:21), o po dviejų pranašumas padidėjo iki 12 taškų (49:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje Rolando Žaldario kariauna padidino persvarą iki 17 taškų (54:37) ir tiesiog nustojo žaisti. Jauni, energingi varžovai skaldė „Stakliškių“ gynybą kaip riešutus ir likus iki kėlinio pabaigos 2,3 min. rezultatą išlygino (56:56), o po trijų kėlinių jau buvo priekyje (58:63).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po T. Čerkunovo solo rezultatas buvo išlygintas (63:63). Deja, perimti iniciatyvos aikštelės šeimininkams nepavyko. Svečiai iš Kauno padidino savo pranašumą iki 8 taškų (65:73). Likus iki kėlinio 4,2 min. „Stakliškių“ komandai pavyko sumažinti skirtumą iki vieno taško (72:73). Ir paskutinės rungtynių minutės buvo permainingos. R. Žaldario auklėtiniai net sugebėjo kėlinio pabaigoje persverti rezultatą savo naudai (79:78). Bet ir šis blykstelėjimas buvo užgesintas, o skuboti sprendimai puolime neleido tikėtis pergalingos pabaigos. Per paskutines 22 sek. „Stakliškių“ komanda buvo neatpažįstama ir leido varžovams nuo vieno taško padidinti savo pranašumą iki 7 taškų (81:88).

„Stakliškių“ komandai T. Čerkunovas pelnė 18 taškų (15 atkovotų kamuolių), S. Januškis -13, A. Šaulys ir M. Nenartavičius – po 12.

RKL „B“ divizionas: „Stakliškės“ – „Perkūnas“ 81:88 (26:21, 23:16, 09:26, 23:25)