Šešiese žaidę „Stakliškių“ krepšininkai patyrė antrąjį pralaimėjimą

IMGP8952Lapkričio 15 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko RKL „B“ diviziono rungtynės tarp „Stakliškių“ ir „TTS-Telesfera“ (Pabradė) komandų.
Aikštelės šeimininkai  visas rungtynes žaidė šešiese, nes penktadienį traumą gavo vienas iš komandos lyderių Dainius Marčiauskas, o taip pat negalėjo padėti ir kiti žaidėjai.
Rolando Žaldario auklėtiniai ilgai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų spaudimą.

Pirmajame kėlinyje svečiai iš Pabradės buvo įgiję 6 taškų persvarą (10:16), bet aikštelės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti (16:16).
Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova, nors Pabradės komanda dažniau pirmaudavo ir po dviejų kėlinių turėjo 6 taškų pranašumą (39:45).
Po didžiosios pertraukos pradėjo jaustis „Stakliškių“ komandos žaidėjų nuovargis. Trečiojo kėlinio pradžioje Pabradės krepšininkai padidino savo persvarą iki 9 taškų (42:51). „Stakliškių“ komanda neleido varžovams „pabėgti“ ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (50:53). Deja, varžovai dar keletą kartų turėjo 9 taškų pranašumą. R. Žaldario vyrukams pavykdavo persvarą mažinti, bet pasivyti varžovus – ne. Po trijų kėlinių „TTS -Telesferos“ komanda pirmavo 8 taškais (61:69).
Deja, bet ketvirtajame kėlinyje „Stakliškių“ krepšininkai pradėjo klysti, pramesdavo metimus, o dažniausiai net nesurasdavo galimybių tai padaryti. Tiesa, kėlinio viduryje komandas dar skyrė tik 8 taškai (64:76), bet antroje kėlinio pusėje išryškėjo varžovų pranašumas, kurie ir laimėjo rungtynes 16 taškų skirtumu (72:88).

RK„B“L: „Stakliškės“ – „TTS -Telesfera“ (Pabradė) 72:88 (16:16, 23:29, 22:24, 08:19)