Rita Žilinskaitė ir Livija Sakevičiūtė – geriausiųjų „Akvilės“ moterų krepšinio lygos žaidėjų penketuke

Rita Žilinskaitė geriausia LMKL tritaškininkė

Rita Žilinskaitė – geriausia AKVILĖS lygos  tritaškininkė

kvitrina.com

Balandžio 22 d. Alytuje buvo sužaisti finaliniai „Akvilės“ moterų krepšinio lygos susitikimai, kuriuose dalyvavo ir mūsų krašto krepšininkės – Rita Žilinskaitė (Balbieriškis) ir Livija Sakevičiūtė (Prienai).

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos čempionėmis tapo Alytaus „RKL-GUT.LT“ komanda, kuriai atstovavo Rita Žilinskaitė, o Livijos Sakevičiūtės atstovaujama komanda Kauno „Aisčiai“ iškovojo bronzą.

Livija Sakevičiūtė -  „Akvilės“ lygos blokų karalienė

Livija Sakevičiūtė – „Akvilės“ lygos blokų karalienė

Abi mūsų krašto krepšininkės savo komandose buvo vienos iš lyderių. Merginos pateko į simbolinį lygos geriausiųjų krepšininkių penketuką.

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos statistika byloja, kad naudingumo kategorijoje Livija Sakevičiūtė yra antra (25), o Rita Žilinskaitė (20,16) – penkta. Pelnytų taškų kategorijoje antroje pozicijoje yra Rita Žilinskaitė (20,32), o atkovotų kamuolių – vėl matome Liviją Sakevičiūtę (12,85).
Tiesa, Rita lygoje karaliavo tritaškių kategorijoje, o Livijai niekas neprilygo kovose po savo krepšiu, nes prieniškė ne tik daugiausiai atkovodavo kamuolių, bet ir blokuodavo varžovių metimus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti