Rinktinei skirtos laidos vedėju tapo charizmatiškas Virginijus Šeškus

Gelbėkit vaikus

virginijus-seskus-563e5582d47b9

Žodžio kišenėje neieškantis ir atvirumu garsėjantis treneris Virginijus Šeškus tapo 15min pasaulio krepšinio čempionatui skirtos apžvalgos vedėju. Laida „Rinktinė 2019“ nuo pat pirmos pirmenybių Kinijoje dienos iki pat finalo bus transliuojama kiekvieną dieną.

Žiūrovų lauks išskirtiniai interviu, reportažai iš Kinijos, tiesioginiai pasijungimai, profesionalų įžvalgos ir komentarai ne tik apie Lietuvos rinktinės žaidimą. Laidą ves net penki vedėjai. Kartu su V. Šeškumi darbuosis Sigita Belickaitė ir Ervinas Kvitkauskas, iš Kinijos savo įspūdžius pateiks Donatas Urbonas ir Kęstas Rimkus. Pasaulio krepšinio čempionato apžvalga „Rinktinė 2019“ jau startavo eteryje su Lietuvos krepšinio rinktinės stovyklos pradžia ir sulaukė didelio žiūrovų susidomėjimo.

„Naujausia laida, kurioje savo įžvalgomis dalijosi V. Šeškus ir vienas geriausių Lietuvos krepšininkų Donatas Motiejūnas, apskritai pagerino daug mūsų žiūrimumo rodiklių. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Virgis vėl prisijungė prie mūsų kolektyvo, – kalbėjo „Rinktinė 2019“ laidos prodiuseris Tomas Langvinis. – Jis yra puikus žmogus ir vedėjas. Tuo buvo galima įsitikinti ir ankstesnėse mūsų laidose „LKL Finalas“. Nusimato dar vienas smagus darbų maratonas ir labai smagus nuotykis.“

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti