• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

Rinkimai į Seimą ne už kalnų, už ką balsuosime?

vac-2

Vacys Staknys

Naujienų portalas kvitrina.com buvo paskelbęs apklausą „Rinkimai į Seimą. Už kokį kandidatą norėsite balsuoti?“. Redakcija prašė nurodyti, už kokį politiką, kuris kandidatuos vienmandatėje Dainavos apygardoje, skaitytojai pasiruošę atiduoti balsą. Savo nuomonę  išsakė 2478 portalo skaitytojai. Tiesa, redakcija supranta, jog portalas kvitrina.com – tai informacijos šaltinis apie įvykius Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse, todėl reikia manyti, jog 14 rinkiminių apylinkių gyventojai Alytaus rajono savivaldybėje savo nuomonės neišsakė, todėl rezultatai gali keistis. Jie gali keistis ir todėl, kad net 9 %  (223 skaitytojai) balsavusiųjų dar neapsisprendę, už ką atiduos savo  balsą.

25 % (627 skaitytojai) balsavusiųjų  atidavė balsą už Andrių Palionį, 20 % (486) – už Loretą Jakinevičienę, 15 % (368) – už Jūratę Zailskienę, 14 % (340) – už Paulių Minajevą, 6 % (160) – už Ritą Keturakienę, 6 % (157) – už Gintautą Sodaitį, 4 % (108) – už Andrių Kupčinską. 9 skaitytojai nurodė, kad balsuos už Leoną Sakalavičių. Antanas Bartusevičius dar nesulaukė portalo skaitytojų palaikymo.

9 kandidatai (devynių partijų atstovai) prisistato Dainavos apygardos gyventojams žvelgdami iš plakatų, dalindami spausdintą informaciją su šūkiais ir partijų programų aprašymais, kuriuos, deja, mažai kas skaito. Tiesa, per TV kanalus ir radijo stotis galima stebėti ir girdėti, kaip įvairių partijų kandidatai išsako savo poziciją vienu ar kitu klausimu, arba, kaip spręs vieną ar kitą su šalies gerove susijusią problemą.

Iš žmonių pasisakymų ir socialinių tinklų puslapių matyti, jog mūsų, Dainavos apygardos vienmandatininkai, keliauja po apygardą ir bando prisistatyti potencialiems rinkėjams.

Spalio 11 d. jau ne už kalnų. Ateikit ir balsuokit už jums priimtiną kandidatą. O įvairios apklausos tik parodo dalies žmonių apsisprendimą. Jei norime išrinkti Seimą, kuris galvos apie šalies gyventojus, o ne apie reitingus, tai būtina išsakyti savo nuomonę, o ne pasikliauti kito rinkėjo apsisprendimu.

AtsakytiPersiųsti

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti