„Ringiui“ namų sienos buvo sėkmingos

Sausio 26 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos salėje vyko AAFF „Vivatrans“ futbolo turnyro septintasis turas.
Balbieriškio „Ringio“ futbolininkai žaidė su „Vilkmergės“ komanda.

Pirmieji įvartį pelnė „Vilkmergės“ futbolininkai (0:1). Balbieriškiečiai ne tik išlygino rezultatą (Redas Kazlauskas), bet ir išsiveržė į priekį (Rimvydas Iškauskas). Varžovai labai greitai rezultatą išlygino (2:2), bet tai buvo paskutinis jų pelnytas įvartis.

„Ringio“ futbolininkai buvo greitesni ir tikslesni. Pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai pelnė dar du (4:2) įvarčius (Adas Golmanas, Artūras Zamblauskas).
Antrame kėlinyje balbieriškiečiai padidino savo pranašumą iki 5 įvarčių (7:2). Juos mušė Redas Kazlauskas, Tadas Lukša, kuris buvo išvarytas iš aikštės už dvi geltonas korteles ir Artūras Zamblauskas.

Šeštojo turo atidėtas rungtynes „Ringis“ pralaimėjo „Druskininkų“ komandai rezultatu (2:4).