Rima Zablackienė pripažinta pažeidusi Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus

IMGP75461

kvitrina.com

Balandžio 12 d. posėdyje Valstybinė tarnybinės etikos komisija priėmė sprendimą dėl Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Rimos Zablackienės, kuri laiku nedeklaravo įgyto turto (paveldėjo)  ir pradėtos ūkinės veiklos. R. Zablackienė pripažinta pažeidusi Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus.

VTEK nustatė, kad 2016 m. sausį R. Zablackienė įgijo paveldėjimą (sudarė vienašalį sandorį), kurio vertė viršijo 3 tūkst. eurų. Šį sandorį savo privačių interesų deklaracijoje ji nurodė pavėluotai – 2017 m. balandį. Taip pat ji pavėlavo deklaruoti informaciją apie nuo 2016 m. rugpjūčio vykdomą individualią žemės ūkio veiklą. Tai ji nurodė tik 2017 m. rugsėjį.

Tyrimą VTEK atliko nepritarusi Prienų rajono Savivaldybės administracijoje atlikto tyrimo išvadai.

Asmenys, pripažinti pažeidę privačių interesų deklaravimą reglamentuojančias Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas, vienerius metus nuo pažeidimo paaiškėjimo dienos negali būti skatinami.

Pagal VTEK sprendimą

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. senelis nemunas

    Džiugu girdėti kada viešinami toki nusižengimai ,tik labai gaila, kad lieka be atsako,politikai nebaudžiami. Prienų savivaldybeje gali daryti kaip jiems atrodo teisinga ir būti nebaudžiami už savus prasižengimus.Apie šita ponia jau tiek rašyta ,o kas pasikeitė.Pagalvokime ?

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti