• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

R. Maceinos vadovaujamos dvidešimtmetės įveikė Austriją ir pakilo į antrąją vietą

maceinaKarolis Urba

Liepos 11 d. Lietuvos dvidešimtmetės, vadovaujamos prieniškio Ričardo Maceinos, antroje rungtynių su Austrija pusėje sužaidė kaip iš natų ir užtikrintai įveikė varžoves rezultatu 73:50. Ši pergalė leido Lietuvos komandai pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.
Tiesa, po pirmosios mačo pusės rezultatas buvo lygus. Pirmąjį kėlinį lietuvės laimėjo 16:11, bet antrajame austrės išlygino rezultatą (30:30). Persilaužimas rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kuriame R. Maceinos vadovaujama komanda sugebėjo įgyti 15 taškų persvarą (54:39). Ir ketvirtajame kėlinyje lietuvaitės kontroliavo mačo eigą ir neleido varžovėms atsikvėpti.
Liepos 12 d. Lietuvos rinktinės laukia lemiamos rungtynės su Graikijos komanda.