• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Ričardo Maceinos vadovaujamos dvidešimtmetės įpuolė į pralaimėjimų liūną

Lietuvos U-20 merginų rinktinė, vadovaujama prieniškio Ričardo Maceinos, po 4 iš eilės pergalių įpuolė į pralaimėjimų liūną.

Merginos po dviejų iš eilės pralaimėjimų neatsilaikė ir rungtynėse su Izraelio komanda. Lietuvės kovojo iki galo, ir iki rungtynių pabaigos likus vienai minutei komandas skyrė tik 3 taškai (54:57). Tačiau mačo pabaiga susiklostė nesėkmingai ir Lietuvos komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės (58:62).

Deja, bet šeštadienį R. Maceinos auklėtinės turėjo pripažinti ir Portugalijos komandos pranašumą (42:62). Tiesa, po pirmosios rungtynių pusės lietuvės pirmavo (25:23), bet po pertraukos komandos nebuvo galima atpažinti. Varžovės buvo visa galva aukštesnės ir sutriuškino mūsų krepšininkes.