Ričardo Maceinos vadovaujama rinktinė iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

dvidesimtmeciu-krepsininkiu-treneris-r-maceina-siai-kartai-atejo-laikas-pasirodyti-gerai-53125Lietuvos U-20 merginų rinktinė Europos krepšinio „B” diviziono čempionate iškovojo dar 3 pergales.

Prieniškio Ričardo Maceinos auklėtinės rezultatu 60:58 (13:15, 15:8, 12:18, 20:17) išplėšė pergalę iš Didžiosios Britanijos komandos ir užtikrintai, 19 taškų skirtumu, (61:42) susitvarkė su Rumunijos komanda (21:11, 13:10, 14:10, 13:11).

Liepos 7 d. lietuvės žaidė ketvirtąsias čempionato rungtynes su Bulgarijos krepšininkėmis. Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo mačą ir po pirmosios pusės pirmavo 11 taškų skirtumu (39:28).

Trečiajame kėlinyje varžovės perėmė iniciatyvą ir skirtumas pradėjo tirpti. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandas ne vieną kartą skyrė tik vienas taškas (70:69, 72:71).

Bet ir šiose rungtynėse R. Maceinos vadovaujamos merginos nepalūžo ir iškovojo dar vieną pergalę Europos „B” diviziono krepšinio čempionate (74:71).

Lietuvos komanda, kaip ir Vokietijos rinktinė, žengia be pralaimėjimų.