• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Ričardas Maceina: „Laimėti bronzą pritrūko fizinių jėgų“

DSC_0285_1Pasibaigė LMKL sezonas. Išaiškinti nugalėtojai. Čempionėmis tapo „Utenos“ krepšininkės. Primename, jog nugalėtojų komandoje žaidė ir balbieriškietė Rita Žilinskaitė. Bet tai ne vienintelis mūsų krašto akcentas šioje lygoje.

Krepšinio treneris Ričardas Maceina vadovavo Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ komandai, kuri reguliariajame sezone užėmė trečiąją vietą, o atkrintamųjų varžybų maratone prasimušė į geriausiųjų LMKL komandų ketvirtuką.

Pusfinalyje R. Maceinos auklėtinės turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos“ komandos pranašumą, o kovoje dėl trečiosios vietos po sunkios penkių rungtynių serijos pralaimėjo Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkėms (2:3).
Prieniškio vadovaujama komanda mažojo finalo serijoje pirmavo 2:0, bet pergalę šventė varžovės.
Pasak „Aisčių-LSU-Paradis“ stratego, iškovoti bronzą sutrukdė pagrindinių žaidėjų nuovargis: „Didžiausią rungtynių dalį aikštelėje būdavo 5-6 krepšininkės, atsarginių suolelis buvo per trumpas ir jo indėlis per mažas. Liūdna, kad nepavyko iškovoti medalių, nes komanda buvo verta jų. Sezono metu „Fortūna“ buvo įveikta 3 kartus iš keturių, todėl negaliu tvirtinti, jog Klaipėdos komanda buvo stipresnė. Tiesiog varžovės antroje mažojo finalo serijos fazėje buvo fiziškai stipresnės. Manau, jei tarp rungtynių būtų didesnės pertraukos, mūsų šansai laimėti seriją būtų didesni.
Šiame sezone turėjome silpnesnę sudėtį nei pernai, todėl komandos pasirodymą galiu vertinti tik teigiamai.“
R. Maceina negaus daug laiko ilsėtis, nes jau gegužės 26 d. stos prie  U-20 rinktinės vairo.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti