•  

     

     

     

Revuonos parke – naujas akcentas

IMG_6198

Vidmantas Venclovas
kvitrina.com 

Sekmadienį (liepos 25 d.) Revuonos parke apsilankę prieniškiai buvo nustebinti naujo akcento. Šalia aikštelės atsidarė užkandžių, kavos ir ledų baras. Baro savininkė Aušra sakė, jog įsikurti Revuonos parke kilo mintis gegužę, kai paragavo kavos iš parke pastatyto aparato.

Pasak Aušros, kava nepatiko, o po skambučio į Norvegiją marčiai Gretai buvo duotas startas naujam verslui. Ir štai, po dviejų mėnesių baras pradėjo veikti. Aušros teigimu, atidarymas turėjo įvykti antradienį, bet jau sekmadienį, tvarkant patalpas, žmonės pradėjo teirautis ledų ir kavos. Taip ir įvyko neplanuotas atidarymas. Tiesa, antradienį bare apsilankė meras Alvydas Vaicekauskas su žurnalistais iš respublikinių portalų ir paragavo ne tik kavos.

IMG_6201

Baro darbuotoja Greta papasakojo, jog klientai karštą dieną gali pasidžiaugti vietoje gaminama šalta kava „Frappe“. Pagal norus graikiška kava gali būti tiekiama su įvairiais skoniais.

Jei jūs mėgstat saldžiai,  tai šalta kava su migdolais – pats tas. O, jei nėra noro ragauti kavos, tai jums nuotaiką pakels itališki ledai: saldus ir gaivus gelato.

Ir dar, baro savininkė pasakė, jog netrukus klientai galės paragauti naminio limonado, šaltalankio gyvos giros, cukraus pudros, pyragaičių, tortų ir užkandžių.
Pavyko sužinoti, jog Aušra ir Greta neketina sustoti ties dabartine investicija. Mintyse jau rutuliojasi ir kiti projektai ir ne tik Prienuose, apie kuriuos visi sužinos vėliau.

Portalo žiniomis, šios giminės atstovai maitinimo paslaugas sėkmingai teikia ir Birštone.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti