„Revuonos“ futbolininkai – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio vicečempionai

Birželio 6-7 dienomis Kauno futbolo akademijos manieže vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės varžybos. Primename, jog finaliniame etape žaidė tik keturios komandos – tarpzoninių varžybų nugalėtojos. Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos futbolo komanda (Reinas Batutis, Emilis Butkus, Povilas Damynas, Adomas Kurlavičius, Mindaugas Naravas, Deividas Tilinskas, Lukas Valukonis, Alvaras Zagurskas, Dominykas Zujus ir Elvinas Žemaitis) sėkmingai įveikė rajoninį, zoninį ir tarpzoninį mokinių olimpinio festivalio barjerus ir kelyje į finalą nepralaimėjo nei vienerių rungtynių.

Tradicija buvo išlaikyta ir finaliniame etape. Pirmosiose rungtynėse revuoniškiai užtikrintai nugalėjo Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos  futbolininkus (6:3), paskui principingoje kovoje įveikė Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos bendraamžius (2:1) ir dėl pirmosios vietos susitiko su Vilniaus Fabijoniškių vidurinės mokyklos komanda.
Rungtynės pasibaigė taikiai (4:4) ir toks rezultatas buvo palankus vilniečiams, nes jie Palangos ir Pasvalio komandas įveikė didesniu skirtumu nei revuoniškiai.
Sostinės komanda buvo pripažinta nugalėtoja, o „Revuonos“ pagrindinės mokyklos futbolininkai užėmė garbingą antrąją vietą.
Finaliniame etape Prienų komandai įvarčius mušė Povilas Damynas (6), Alvaras Zagurskas (3), Lukas Valukonis (2) bei Reinas Batutis (1).
„Revuonos“ pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja, komandos vadovė Elena Bendinskienė pasakojo, jog į Kauną palaikyti komandą vyko didelis būrys tėvų ir draugų. Su komanda kartu buvo ir varžybas stebėjo mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė. Pasak mokytojos, aukšta vieta nebūtų pasiekta be futbolo trenerių Gintaro Budriko ir Kęstučio Deltuvos įdirbio.