„Revuonos“ futbolininkai laimėjo tarpzonines varžybas ir vyksta į LMOF finalą

IMGP8954Vasario 20 d. Prienų arenoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio berniukų mažojo futbolo 5×5 tarpzoninės varžybos, kuriose dėl vienintelio kelialapio į finalą kovojo Ukmergės „Užupio“, Prienų „Revuonos“ pagrindinių mokyklų, Utenos „Aukštakalnio“, Šiaulių „Dainų“ progimnazijų komandos.

Primename, jog revuoniškiai pateko į tarpzonines varžybas, nugalėję stiprius varžovus Kauno zonoje. Ir tarpzoninėse varžybose „Revuonos“ berniukai įveikė visus varžovus. Ukmergiškius prieniškiai nugalėjo rezultatu 4:2, Utenos atstovus – 5:2.

Būtent trečiose rungtynėse su Šiaulių komanda ir sprendėsi vienintelio kelialapio į finalą likimas.

„Revuonos“ futbolininkai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną (4:0). Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komandos pranašumas siekė 5 įvarčius (5:0). Varžovai atsigavo tik antrajame kėlinyje ir sušvelnino rezultatą, bet rungtynes rezultatu 7:3 laimėjo „Revuonos“ komanda.

Šiaulių komanda liko antra, trečia vieta atiteko Ukmergės futbolininkams. Be pergalių liko uteniškiai.