•  

     

     

     

Regionines arimo varžybas laimėjo ūkininkas iš Žagarių kaimo

IMGP1124Spalio 10 d. Balbieriškyje vykusiose regioninėse arimo varžybose, kurias organizavo vietinė žemės ūkio mokykla, dalyvavo 7 arimo meistrai iš Balbieriškio (Sūkurių ir Žagarių k.), Šilavoto (Stuomenų, Klebiškio ir Ingavangio k.), Birštono (Siponių k.) ir Miroslavo (Alytaus rajonas) seniūnijų.

Varžybų dalyviai turėjo pagal nustatytus reikalavimus išarti jiems skirtą lauko plotą. Arimo kokybė turėjo atitikti 15 kriterijų, o kiekvienas dalyvis galėjo surinkti daugiausiai 300 balų.

Tokios sumos nepavyko surinkti nė vienam artojui.

Arčiausiai idealiai atlikto darbo buvo ūkininkas iš Žagarių kaimo Rimantas Trakymas, kuris surinko 248,5 balo ir tapo varžybų nugalėtoju. Nugalėtojas atstovaus mūsų kraštą Lietuvos arimo čempionate.
best casino bonus online
Antrąją vietą užėmė Egidijus Asadauskas iš Stuomenų kaimo (Šilavoto seniūnija). Trečioji vieta atiteko Žilvinui Galiniui iš Ingavangio.

Nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti organizatorių ir rėmėjų prizais.

Deja, bet mūsų krašto ūkininkai dėl neaiškių priežasčių vangiai dalyvauja arimo varžybose. Buvo išsakytos įvairios ūkininkų nenoro dalyvauti varžybose versijos. Vieni tvirtino, jog Prienuose ūkininkai nepasižymi aktyvumu, kiti įžvelgė nepakankamą Žemės ūkio skyriaus specialistų seniūnijose darbą.

Faktas lieka faktu. Varžybos praėjo sklandžiai, rėmėjai buvo dosnūs. Išsakytos pastabos pasitarnaus organizuojant kitų metų varžybas. Pasak organizatorių, ir jie ieškos naujų idėjų, ir tiki, jog krašto ūkininkai noriai ir gausiai dalyvaus arimo varžybose.

Vidmantas Venclovas

765qwerty765

Taip pat skaitykite