•  

     

     

     

     

Regimanto Minioto skrydis iš šešėlio – nuo Prienų iki Bilbao

 

IMGP84581

Karolis Urba

Spauda mirga nuo liaupsių Prienų „CBet“ kapitonui Regimantui Miniotui. Kaip sakė ir pats krepšininkas, nuo „nurašymo“ iki iškėlimo ant pjedestalo – viena akimirka.

Mano pažintis su Regimantu prasidėjo dar 2016 metais, kai jis pirmą kartą pasirašė sutartį su Prienų klubu. Jau tada galima buvo pastebėti, jog jaunojo žaidėjo potencialas labai didelis, bet jam koją kišo jo paties nepasitikėjimas savo jėgomis. Mobilus, galintis pataikyti iš trijų taškų zonos, mokantis kovoti po krepšiais, ilgą laiką nesugebėdavo išnaudoti savo potencialo. Dar prieš šį sezoną bendraudamas su Remigijumi jam sakiau, jog krepšinio jėga slypi jame pačiame ir metas išlaisvinti šį potencialą. 

Ir štai, nauja žinia. KK Prienai išplatino informaciją, jog Regimantas keliasi į Bilbao klubą:

„Komandos kapitonas Regimantas Miniotas pakėlė sparnus. 24 metų 208 cm ūgio kėdainietis keliasi rungtyniauti į Ispanijos čempionate bei FIBA Čempionų lygoje rungtyniaujantį Bilbao „RetaBET“ klubą. Prienų „CBet“ komanda už persikėlimą gaus susitarto dydžio išpirką.

Džiaugiamės už Regimantą, kuris tikrai nusipelnė keltis į aukštesnį lygį, – teigė komandos direktorius Adomas Kubilius. – Aišku, gaila tokiu metu prarasti savo lyderį ir komandos ramstį, kapitoną, tačiau tikrai didžiuojamės, jog galime tęsti klubo viziją ir būti tramplinu žaidėjams į plačiuosius vandenis.

Dėkoju Prienų komandai už suteiktą galimybę tobulėti ir parodyti save. Ačiū visiems už pagalbą ir palaikymą, tikiuosi komanda nesustos ir toliau gerins savo žaidimą, – sakė išvykstantis R. Miniotas“.

Nuotrauka: krepsinionamai.lt

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti