Rajono šventė dar tik bus, bet nugalėtojai jau pasveikinti šalies „Metų ūkio“ šventėje

metu ukisGruodžio 5 d. vykusioje respublikinėje „Metų ūkio“ šventėje buvo apdovanoti visų rajonų „Metų ūkio“ nugalėtojai ir prizininkai, tarp jų ir Prienų rajono ūkininkai.

Pasak Lietuvos ūkininkų sąjungos Prienų skyriaus pirmininko Martyno Butkevičiaus, rajono konkurse dalyvavo penki ūkiai iš įvairių seniūnijų. Nugalėjo, anot M. Butkevičiaus, labai gerai pasiruošęs šiam konkursui Audronės ir Alvydo Vaicekauskų ūkis iš Pakuonio seniūnijos. Antroji vieta atiteko Rasos ir Algimanto Mieliauskų ūkiui iš Balbieriškio seniūnijos. M. Butkevičius šį mišrų ūkį pavadino labai stipriu ir galingu. Treti liko ūkininkai iš Jiezno seniūnijos – Romutė ir Valdas Mazuroniai.

Prienų rajono „Metų ūkio“ šventė vyks gruodžio 12 d., 12 .00 val., Prienų sporto ir pramogų arenoje, į kurią kviečiami ne tik ūkininkai, bet ir rajono žmonės.

LŪS Prienų skyriaus pirmininkas nesureikšmina fakto, jog Prienuose „Metų ūkio“ šventė dar tik bus, nes pagrindinis renginio tikslas ne tik konkurso nugalėtojų pagerbimas, bet ir galimybė susitikti su bendraminčiais ir partneriais, išsakyti problemas valdžios atstovams, užmegzti naujus ryšius.

Taip pat skaitykite

14 komentarai

 1. Keistas jausmas

  Na, jau chebra. Baikit. Laimėjo A. Vaicekauskas, pasidžiaukit. Visur sąmokslo teorijos.
  Sveikinu laimėtojus, o kitiems – visada yra pasitempti ir turėti siekių. Niekas taip greit nesidaro. Čia konkursas ne už jaunumą, perspektyvumą. Juk viską suprantat, žinot, o rašot bet ką ir bet kaip.
  O pavydas – niekada nebus varomoji jėga. Deja, jis tik griauna… Ir pirmiausiai pavyduolio sveikatą.
  Tad būkim sveiki :)

 2. rinkeja 2

  Ir kam vėl tos politinės reklamos.Juk visi turime savo favoritus ir kai ateis laikas tai ir prabalsuosime.Kantrybės PONAI. O kad ponas Martynas Butkevičius stumia savo kraštietį ( ir nepaslaptis tuom užsitarnauja sau palankumą galbūt ir būsimą) –turėtų būti gėda.Juk rajone yra ir jaunesnių ,bei perspektyvesnių ūkininkų ne tik Pakuonio ar Veiverių krašte Suprantu ,kad šventei surengti reikalingi rėmėjai ,bet tam mes ir esame ūkininkai ir galime sueiti į šventę nepolitikuoti , o pasidžiaugti derlium ir atsikvėpti nuo darbų. o problemoms ir ne tik išsakyti ,bet ir išspręsti Jūs ponas M.Butkevičiau turėjot visą kadenciją .