•  

   

   

   

Rajono socialdemokratų gretose bręsta skilimas?

Prienų „Nemuno“ pradinės mokyklos ateities klausimas gali turėti įtakos rajono socialdemokratų vienybei. Naujienų portalas kvitrina.com rašė, kad LSDP Prienų skyriaus taryba priėmė sprendimą nepritarti valdančiosios koalicijos partnerių siūlymams perkelti „Nemuno“ pradinę mokyklą į „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos patalpas. Už tokį sprendimą balsavo dauguma skyriaus tarybos narių, tame tarpe ir meras Vytas Bujanauskas, o rajono savivaldybės Tarybos narys Algimantas Šidlauskas susilaikė.
LSDP Prienų skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas portalui tvirtino, kad socialdemokratų frakcijos nariai savivaldybės Taryboje turėtų laikytis skyriaus taryboje priimto sprendimo ir balsuoti prieš „Nemuno“ pradinės mokyklos perkėlimą į kitas patalpas.
Deja, sausio 19 d. vykusiame valdančiosios koalicijos posėdyje 4 socialdemokratų frakcijai priklausantys nariai, balsuojant minėtu klausimu, susilaikė, t.y. ignoravo skyriaus taryboje priimtą sprendimą.
Tarybos narys A. Šidlauskas naujienų portalui kvitrina.com pasakė, kad viskas spręsis savivaldybės Tarybos posėdyje.
Pagal portalo informaciją, balsuojant koalicijos posėdyje taip pat susilaikė Vytas Bujanauskas, Stefanija Bunevičienė, Virginija Lekstutienė.
Socialdemokratai iki šiol sugebėjo vidinius nesutarimus į viešumą nekelti ir, balsuodami svarbiais klausimais, laikėsi partinių susitarimų. Tačiau matyt, įkvėpti Kauno socialdemokratų ir vietinių konservatorių su krikdemais rajono socialdemokratai nutarė pasitikrinti, kaip seksis savivaldybės Taryboje atstovauti skirtingoms barikadų pusėms. Be jokios abejonės, politiniams socialdemokratų oponentams toks įvykių scenarijus tikrai patiks.
O gal visgi socialdemokratai sugebės išlaikyti vienybę?

Taip pat skaitykite

7 komentarai

 1. jurgai

  Atstovauti- nereiškia daryti viską aklai ką liepia. Tarybinėj visuomenėj buvo tokia demokratija- laisvė daryti tai, ką liepia. Tik kažkodėl visi norėjome gyventi kitaip. Nenuostabu kad piktinatės, jei taip įsivaizduojat demokratiją .

  Atsakyti
 2. Jurga

  Pasivarginsiu. Jei jūs, per savo pyktį, nematote esmės – tai tik jūsų bėda. Bet apie demokratiją, tai visai nesuprantat. Jei nesugebate pritarti daugumos nuomonei (čia ir yra demokratijos esmė), tai būkite nepriklausomas kandidatas ir nedalyvaukite partijos veikloje, eikite ir į rinkimus kaip savarankiškas kandidatas. Tada reikšite savo nuomonę – tai irgi bus demokratija. Bet, jei ėjote su socialdemokratais – tai juos ir turite atstovauti.

  Atsakyti
 3. stebėtojas

  Gerb. Jurga, aš pats rinkau tą pačią tarybą, žinau kaip tai daroma ir gerai žinau demokratijos sąvoką, bet niekada nesutiksiu su nuomone, kad net ir taryba gali būti vienvaldis partijos organas. Pagal jūsų nuomonę gautųsi, kad jei taryba nusprendė, tai tarybos narys negali turėti savo nuomonės ? Tada jis turi prieš savo valią paklusti tarybos įsakymui ir balsuoti tik taip, kaip liepta ? Kur jūs čia matot demokratiją ? Čia greičiau demagogija, o ne demokratija.
  Tik vienas pavyzdys: naujai atėjęs į partiją narys tampa pirmuoju pirmininko pavaduotoju ! Visiškas nonsensas ! Tai ką, jau iš partiečių nieko patikimesnio už perėjūną nėra ? O dar kalbat apie Bujanauską ir Šidlauską. Gal tada Vaicekauskas dar ir Gustaitį tegul pasikviečia, visai gražu bus :). Galit neatsakyti, prasidės pilstymai apie tai kaip kažkada jis buvo tos pačios partijos nariu, kad skyrius tam pritarė ir pan. Nesivarginkit.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti