Rajono salės futbolo pirmenybėse išryškėjo lyderis

_IGP4290

Kovo 5 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistos atidėtos trečiojo turo rungtynės tarp „Ąžuolo“ ir „Ringio“ komandų.

Tai buvo principingos rungtynės, kurios buvo pilnos dramatizmo.

Pirmajame kėlinyje buvo įmuštas tik vienas įvartis. Jį pelnė „Ąžuolo“ futbolininkai. Antrojo kėlinio pradžioje „Ąžuolui“ nepavyko realizuoti keleto atakų, o „Ringis“ kontratakos metu išlygino rezultatą (1:1). Po kelių minučių į „Ąžuolo“ vartus krito dar vienas įvartis (1:2). Bet veteranai visada išeina į aikštę tik laimėti. Ir šiose rungtynėse „Ąžuolo“ vyrai pasiekė savo tikslą, pelnydami 4 įvarčius ir laimėdami rungtynes rezultatu 5:2. Pergalė leido „Ąžuolui“ tapti vieninteliam pirmenybių lyderiui (9 taškai). Antrąją vietą po trijų turų užima „Rūdupio“ (7), trečiąją „Ringio“ (6), ketvirtąją ‒ „Stadiono“ (6) komandos.