Rajono pirmenybių nugalėtojai – „Tango Pizza-Stadionas“ krepšininkai

IMGP8845

Birželio 20 d. Prienų sporto arenoje vyko dėl koronaviruso perkeltos finalinės Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių kovos. Buvo sužaistos trejos rungtynės – mažojo finalo, dėl trečiosios vietos ir didžiojo finalo.

IMGP8710

„Pušynės“ komanda gan lengvai susitvarkė su „Stakliškių“ krepšininkais ir iškovojo Mažąją pirmenybių taurę.

Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko „Versmės“ ir „Dvariukas-Sava Ranga“ komandos. Birštoniečiai, kuriems buvo prognozuojamas patekimas į finalą, nuo pat pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas  ir kontroliavo situaciją aikštelėje.
Tiesa, „Dvariukas-Sava Ranga“ krepšininkai keletą kartų buvo priartėję prie varžovų minimaliu skirtumu, bet perlaužti rungtynių nepavyko.

IMGP8804

„Versmė“, palaikoma savo ištikimų sirgalių, nugalėjo rezultatu 95:84 ir iškovojo trečiąją vietą.

Birštoniečiai šiose pirmenybėse patyrė tik vieną pralaimėjimą, bet jis uždarė kelią į finalą.

IMGP8835

O jų skriaudikai buvo  „PMVD“ komanda, kuri ir stojo į kovą dėl pirmenybių nugalėtojo vardo su „Tango Pizza-Stadionas“ krepšininkais.

Finalinis susitikimas buvo pilnas dramatizmo, netikėtų posūkių, skirtingai traktuojamų momentų. Visas rungtynes vyko įnirtinga kova. Bet kuri komanda galėjo tapti nugalėtoja, tačiau sėkmės angelas skraidė virš „Tango Pizza-Stadionas“ komandos. Pastarieji dažniausiai pirmavo rungtynių eigoje, ketvirto kėlinio antroje pusėje persvėrė rezultatą savo naudai ir buvo arti pergalės.

IMGP8817

Deja, pramesti baudos metimai ir „Tango Pizza-Stadionas“ neabejotino lyderio Raimundo Gerbutavičiaus sugebėjimai neleido „PMVD“ komandai tapti nugalėtoja.

Trys jo sumesti baudos metimai išplėšė „Tango Pizza-Stadionas“ pratęsimą (73:73), o jame ir pergalę bei čempiono vardus (83:80).