Rajono pirmenybių bronza po protesto atiteko Balbieriškio „Ringio“ futbolininkams

Kovo 12 d. Prienų sporto arenoje vykusiose rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ salės futbolo pirmenybių rungtynėse dėl III vietos triumfavo Prienų „Stadiono“ komanda, kuri 7:3 įveikė Balbieriškio „Ringio“ futbolininkus. Deja, prieniškiai pasidžaugė pergale neilgai. Balbieriškio komanda padavė protestą, nes Prienų komandoje žaidė neregistruotas pirmenybėms žaidėjas. Turnyro organizatoriai patenkino protestą ir bronzos apdovanojimai buvo įteikti „Ringio“ futbolininkams.

Rungtynės prasidėjo greitu „Stadiono“ komandos įvarčiu (1:0), kuris buvo įmuštas po baudos smūgio. Dar po minutės traumą gavo vienas „Stadiono“ komandos lyderių Julius Strampickas. Tiesa, jis dar bandė žaisti vartuose, bet po kelių minučių paliko aikštę.

„Ringio“ futbolininkai pasinaudojo šia situacija ir per penkias minutes pelnė du įvarčius (1:2). Bet „Stadiono“ vyrukai labai greitai atsigavo, per likusias dešimt minučių pelnė 4 įvarčius ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 5:2.

Antrajame kėlinyje visos „Ringio“ pastangos pakeisti rungtynių eigą nedavė rezultato. „Stadiono“ futbolininkai išlaikė iniciatyvą, laimėjo rungtynes rezultatu 7:3.