Rajono pirmenybėse pradeda ryškėti lyderiai

Gruodžio 20 d. buvo sužaistos trejos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių rungtynės.

IGP2360

Prienų „Stadionas“ – Birštono „Žvėrys-Ernas“ 97:74 (28:10, 22:16, 18:24, 29:24).

Nuo pat rungtynių pradžios „Stadiono“ dominavimas aikštelėje buvo akivaizdus. Jau po pirmojo kėlinio Birštono komandos taškų deficitas siekė 18 taškų (28:10). Po antrojo kėlinio „Stadiono“ krepšininkų persvara šoktelėjo iki 24 taškų (50:26).
Trečiajame kėlinyje „Žvėrių-Erno“ vyrai nutarė parodyti, jog šiose rungtynėse dar ne viskas išspręsta ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 18 taškų (68:50). Deja, ketvirtajame kėlinyje komandos mažiau dėmesio skyrė gynybai ir lenktyniavo, kas daugiau įmes. Šiose lenktynėse nugalėjo „Stadiono“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 97:74. Tai buvo antroji „Stadiono“ pergalė pirmenybėse.

Paprūdžiai – Išlaužas 82:65 (22:9, 20:19, 18:18, 22:19).

Paprūdžių komanda pamatus pergalei paklojo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu (22:9). Kituose kėliniuose vyko apylygė kova, bet Išlaužo krepšininkams nepavyko perimti iniciatyvos. Paprūdžių vyrukai išlaikė persvarą ir nugalėjo rezultatu 82:65, iškovodami antrąją pergalę pirmenybėse.

Naujoji Ūta – Prienų seniūnija 108;73 (30:18, 18:22, 37:16, 23:17).

Šių rungtynių rezultatas sukėlė daugiausiai diskusijų. Įtikinama Naujosios Ūtos krepšininkų  pergalė prieš Prienų seniūnijos komandą, kurios spalvas gina ir du „Vytauto“ komandos žaidėjai Domantas Šeškus ir Kajus Okmanas, buvo gan netikėta.
Šalto dušo porciją Prienų seniūnijos komanda gavo jau pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 12 taškų skirtumu (30:18). Tiesa, po antrojo kėlinio komandas skyrė jau 8 taškai (48:40). Po didžiosios pertraukos N. Ūtos krepšininkai įrodė, jog pirmojo kėlinio rezultatas ne atsitiktinumas, o tendencija, nes trečiasis kėlinys buvo laimėtas 21 taško skirtumu ir po trijų kėlinių N. Ūtos persvara šoktelėjo iki 29 taškų (85:56). Ketvirtajame kėlinyje lūžis neįvyko ir N. Ūtos komanda sutriuškino oponentus rezultatu 108:73.
Tai buvo antroji pastarosios komandos pergalė šiose pirmenybėse ir antroji  Prienų seniūnijos krepšininkų nesėkmė.