Rajono pirmenybėse – Veiverių T. Žilinsko ir „Žiburio“ gimnazijų sportininkų pergalės

Lapkričio 29 d. prasidėjo rajono mokinių krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvauja 4 komandos: Stakliškių ir „Revuonos“ vidurinių mokyklų, Veiverių T. Žilinsko ir „Žiburio“ gimnazijų.

Pirmame ture susitiko Stakliškių vidurinės mokyklos ir Veiverių T. Žilinsko gimnazijos krepšininkai. Deja, rimtos kovos šiose rungtynėse nebuvo, nes veiveriškiai nuo pirmų rungtynių minučių perėmė iniciatyvą ir jau po pirmo kėlinio pirmavo 15 taškų skirtumu (22:7). Po dviejų kėlinių skirtumas išaugo iki nepadoraus (42:11). Antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino, bet bendram rezultatui neturėjo jokios įtakos. Veiverių T. Žilinsko krepšininkai įveikė varžovus 37 taškų skirtumu (68:31).

Panašiu taškų skirtumu antrose rungtynėse savo varžovus iš „Revuonos“ vidurinės mokyklos įveikė ir „Žiburio“ gimnazijos krepšininkai. Po dviejų kėlinių Prienų gimnazistai pirmavo rezultatu 50:26, trečiame kėlinyje revuoniškiai sumažino atsilikimą trimis taškais (66:45). Rungtynes rezultatu 89:59 laimėjo „Žiburio“ gimnazijos krepšininkai.