Rajono krepšinio varžybose – kovos, pilnos dramatizmo, ir metimai paskutinėmis sekundėmis

78765095_2559869900786470_8046891206405259264_n

Gruodžio 8 d. buvo sužaistas Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių 4-asis turas, kuriame nestigo dramatizmo ir permainingų kovų. Po jo sumažėjo komandų, kurios dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Tiesa, ir joms reikėjo kaip reikiant paplušėti.

„Dvariuko-Savos Rangos“ krepšininkai tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė pergalę mače su Veiverių „Amberiu“. Veiveriškiai prieš lemiamą kėlinį pirmavo vienu tašku (72:73), bet ketvirtame sėkmė lydėjo „Dvariuko-Savos Rangos“ krepšininkus, kurie laimėjo vos vieno taško skirtumu (102:101).

Nelengvai pavyko iškovoti pergalę ir „Tango Pizza-Stadiono“  komandai, kurios varžovais buvo „Šilavoto“ krepšininkai. Šie vyrukai jau pirmajame kėlinyje įgijo 5 taškų persvarą (21:26), kurią išsaugojo ir po dviejų kėlinių (36:41). Po pertraukos situacija šiek tiek pasikeitė. „Tango Pizza-Stadionas“  sugebėjo perimti iniciatyvą ir po trijų kėlinių turėjo 2 taškų persvarą (63:61). Ketvirtajame kėlinyje vyko permaininga kova, bet sėkmė buvo „Tango Pizza-Stadiono“ komandos pusėje (80:77).

Šiame ture vėl pralaimėjo „Jiezno“ ir KKSC komandos.

„Pušynės“ krepšininkai nepagailėjo „Jiezno“ komandos, kuri neturėjo jokių galimybių rimčiau pasipriešinti (90:60).

Sunkiai klostėsi rungtynės ir KKSC komandai, kuriai tik pirmajame kėlinyje pavyko pirmauti (16:17). Kituose kėliniuose geriau sekėsi „Pakuonio“ krepšininkams (21:9, 17:16, 20:18), ir laimėjusiems šias rungtynes (74:60).

Ilgą laiką rungtynėse su „Stakliškių“ komanda pirmavo Balbieriškio „Ringio“ krepšininkai (16:9, 32:37, 53:51). Bet ketvirtajame kėlinyje jie neatlaikė „Stakliškių“ komandos spurto (12:24) ir pralaimėjo rungtynes (70:75). Tai buvo antroji stakliškiečių pergalė šiose pirmenybėse.

IMGP2200

210 taškų buvo pelnyta rungtynėse tarp „PMVD“ ir „Versmės“ komandų, kurioms tam, kad išsiaiškintų nugalėtoją, reikėjo sužaisti pratęsimą. Nors visas rungtynes kova vyko taškas į tašką, pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek geresni buvo „PMVD“ krepšininkai (48:45). Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Versmės“ komanda ir po trijų kėlinių pirmavo 2 taškais (65:67). Bet ketvirtąjį kėlinį 2 taškais laimėjo „PMVD“ ir pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis (92:92). Ir pratęsime vyko kova dėl kiekvieno kamuolio. Krepšinio „dievai” buvo „Versmės“ krepšininkų pusėje ir pergalę šventė jie (104:106).

Taigi po keturių turų be pralaimėjimų žengia „Dvariukas-Sava Ranga“ ir „Tango Pizza-Stadionas”, be pergalių – „Jiezno“ ir KKSC komandos.