Rajono krepšinio pirmenybių antrajame ture – nemažai netikėtumų

Lapkričio 29-30 d. vyko Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ rajono pirmenybių antrasis turas.
Buvo sužaistos šešerios rungtynės. Galima drąsiai teigti, jog keliuose susitikimuose užfiksuoti netikėti rezultatai.

Štai, Veiverių „Amberis“ po sėkmingai pradėto pirmojo kėlinio (16:11) nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos ir turėjo pripažinti „Prienų seniūnija-KKSC 99“ komandos pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo lygus (28:28). Ir po trijų kėlinių buvo lygybė (48:48). Lemiamame kėlinyje prieniškiai sužaidė sėkmingiau ir įveikė varžovus trijų taškų skirtumu (57:60).

Nesugebėjo išsaugoti turėtos persvaros ir „Birštono“ krepšininkai rungtynėse su Balbieriškio „Ringio“ komanda. Tris kėlinius kurorto komanda kontroliavo rungtynių eigą (19:16. 14:13, 17:18), bet ketvirtajame išbarstė trapią po trijų kėlinių turėtą trijų taškų persvarą (50:47) ir pralaimėjo rungtynes (68:73).

Permaininga kova vyko ir rungtynėse tarp „Jiezno“ ir „Išlaužo“ komandų. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik du taškai (15:17), bet antrajame kėlinyje „Išlaužas“ pabėgo nuo varžovų ir įgijo 11 taškų persvarą (22:33). Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet „Jieznui“ pavyko sumažinti atsilikimą tik vienu tašku (42:52). Ketvirtajame kėlinyje dominavo gynyba. Jiezniškiams pavyko dar sumažinti skirtumą, bet neužteko jėgų pavyti varžovus (53:61).

Trejose rungtynėse varžovai buvo sutriuškinti 22 ir daugiau taškų.

„Išmanų“ krepšininkai tik pirmoje rungtynių pusėje sugebėjo apylygiai sužaisti su „Stadiono“ komanda (30:32). Antroje pusėje aikštelėje dominavo pastarieji. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 11 taškų (42:53), o ketvirtajame „Išmanų“ krepšininkai palūžo ir varžovai prie esamos 11 taškų persvaros pridėjo dar vienuolika ir „Stadionas“ laimėjo rungtynes 22 taškų skirtumu (77:55).

Dar didesnis skirtumas po finalinio švilpuko buvo užfiksuotas  rungtynėse tarp „Savivaldybės“ ir „Stakliškių“ komandų (97:72). Pirmųjų pranašumas išryškėjo jau pirmajame kėlinyje, kuris buvo laimėtas 11 taškų skirtumu (23:12). Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 19 taškų (50:31). O prieš paskutinį kėlinį „Savivaldybės“ krepšininkų persvara siekė 29 taškus (72:43).

„Prienų seniūnija-KKSC 96“ krepšininkai nesugebėjo pasipriešinti GSTM komandai. Pastarieji dominavo aikštelėje visas rungtynes. Ir rungtynių baigtis buvo aiški jau po dviejų kėlinių (27:44). GSTM vyrukai smaginosi ir po didžiosios pertraukos. Po trijų kėlinių komandas skyrė 26 taškai (43:69). Ketvirtajame kėlinyje GSTM komandos dominavimas buvo akivaizdus ir pasibaigus rungtynėms švieslentė rodė rezultatą 58:106.