Rajono krepšinio pirmenybėse sužaistas paskutinysis turas

Vasario 8-9 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse buvo sužaistas paskutinis turas.

„Policijos“ ir „Garliavos“ komandų susitikime lauktos intrigos sirgaliai taip ir nesulaukė.
„Policijos“ krepšininkai nuo pat pirmųjų mačo minučių perėmė iniciatyvą ir neišleido jos iki rungtynių pabaigos. Po kiekvieno kėlinio „Policijos“ komandos pranašumas vis didėjo, o rungtynės buvo laimėtos 24 taškų skirtumu (121:97).

Dar dvejose rungtynėse buvo užfiksuoti triuškinantys rezultatai. „Žvėrių – Erno“ krepšininkai nepasigailėjo KKSC – 98 jaunimo (96:62), o N. Ūtos komanda „sumindė“ varžovus iš Išlaužo (119:39).

Likusiose rungtynėse nugalėtojai turėjo pasistengti, kad laimėtų rungtynes. „Savivaldybės“ krepšininkai prieš lemiamą kėlinį pirmavo 22 taškais (56:34), bet ketvirtajame ketvirtyje vos neprisižaidė ir rungtynes laimėjo tik 6 taškų skirtumu (57:63).

Panašus scenarijus buvo ir rungtynėse tarp „Balbieriškio“ ir „Jiezno“ komandų. Balbieriškiečiai 3 kėlinius užtikrintai pirmavo (54:41), bet ketvirtajame paleido iniciatyvą ir leido varžovams sumažinti skirtumą. Tiesa,  „Balbieriškio“ komandai pavyko išsaugoti pergalingą skirtumą (74:66).