•  

     

     

     

Rajono krepšinio pirmenybėse neaiškus tik vienas atkrintamųjų varžybų dalyvis

_IGP4420

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybės netrukus žengs į paskutinę fazę. Eina į pabaigą antrojo etapo varžybos. Tiesa, grupėje, kurioje žaidė po pirmojo etapo savo pogrupiuose užėmusios 1‒3 vietas komandos, antrasis etapas jau pasibaigė.

Pirmąją poziciją po dviejų etapų užsitikrino N. Ūtos komanda, kuri sekmadienį paklupdė „KKSC-99“ jaunimą (85:54). Pirmenybių lyderius į pergalę vedė M. Gečionis (25 taškai) ir G. Vasiliauskas (25). „KKSC-99“ komandoje rezultatyviausi buvo E. Mankauskas (10) ir O. Aleksynas (10). Jaunimas liko penktas.

Antrąją poziciją po pergalės prieš Domanto Šeškaus vedamą „Dvariuką“ (104:81) užsitikrino Pažėrų komanda. „Dvariukui“ nepadėjo ir 31 D. Šeškaus pelnytas taškas. Tiesa, „Pažėrų“ komandai D. Petkevičius pelnė net 38 taškus. „Dvariuko“ komanda liko šešta.

Į trečiąją vietą šeštadienio rungtynėse įšoko „Savivaldybės“ komanda, kurią į pergalę prieš „Stakliškių“ krepšininkus (77:69) vedė Šarūnas Stiklakis (34) ir Adomas Kubilius (21). „Stakliškių“ komandos, kuri užėmė ketvirtąją vietą, gretose pasižymėjo po 16 taškų pelnę A. Kaminskas ir P. Dičkus.

Grupėje (7‒12 vietos), kovojančioje dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias varžybas, septintąją vietą sekmadienio rungtynėse užsitikrino Gedimino Maceinos, kuris į Balbieriškio „Ringio“ krepšį įmetė 33 taškus,  vedama „Stadiono“ komanda (81:79). Tiesa, pergalė buvo iškovota dramatiškoje kovoje paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Į paskutinįjį kelialapį pretenduoja mažiausiai 3 komandos: „Garliava“, „Ringis“ ir „Vietiniai“.

Atkrintamųjų varžybų poros:

  1. Ūta ‒ ?

„Pažėrai“ ‒ „Stadionas

„Savivaldybė“ ‒ „Dvariukas“

„Stakliškės“ ‒ „KKSC-99“.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti