•  

     

     

     

Rajono krepšinio pirmenybėse – eilinė „Stakliškių“ pergalė

Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas” pirmenybėse pogrupio varžybos eina į pabaigą.

Miestų pogrupyje „Garliavos” krepšininkai užtikrintai nugalėjo KKSC-94 komandą (76:53). Garliaviškiai pirmavo visus kėlinius, bet pagrindinį pranašumą įgijo pirmajame ir ketvirtajame.

KKSC-93 krepšininkai po apylygės pirmosios rungtynių pusės (37:45) su „Žvėrių-Erno” komanda, trečiajame kėlinyje parbloškė varžovus ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 23 taškų pranašumą (49:72). Ketvirtajame kėlinyje vėl vyko apylygė kova, bet galutiniam rezultatui tai jokios įtakos neturėjo (70:91).

Ypač dramatiškai vyko rungtynės tarp „Savivaldybės” ir „GSTM” komandų.

Pirmoje rungtynių pusėje geriau sekėsi „Savivaldybės” krepšininkams, kurie į didžiąją pertrauką išėjo, turėdami 6 taškų persvarą (37:31). Bet trečiajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom, ir „GSTM” išsiveržė į priekį (51:56).

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos nekreipė dėmesio į gynybą, o visas jėgos buvo mestos puolimui. Per kėlinį buvo įmesti net 62 taškai (30:32), ir toks rezultatas buvo parankus „GSTM” vyrukams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 88:81.

Kaimo vietovių pogrupyje eilinę pergalę iškovojo „Stakliškių” komanda, kuri nepagailėjo „Išlaužo” krepšininkų (106:43).

Jei stakliškiečiams mačas buvo lengvas pasivaikščiojimas, tai kitose rungtynėse komandoms dėl pergalės reikėjo paplušėti.

„Paprūdžių” krepšininkai rungtynėse su „N. Ūtos” komanda buvo lyg ir favoritai, bet mačas parodė, kad priešininkai buvo kitos nuomonės. Jie laimėjo pirmąjį kėlinį (18:25), bet antrajame ištaškė visą persvarą (41:41). Po didžiosios pertraukos komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui. Po trijų kėlinių N. Ūtos krepšininkai įgijo 2 taškų pranašumą (69:71). Ir ketvirtajame kėlinyje sėkmė buvo jų pusėje (93:101).

Sausio 29 d. KKSC-93 komanda sutriuškino KKSC-98 krepšininkus (100:58).

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti