Rajono krepšinio pirmenybėse aiškėja finalininkai

Vasario 23 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas” krepšinio pirmenybėse vyko pusfinalio susitikimai.

Miestų pogrupyje „Policija” žaidė su „KKSC-93“, o „Savivaldybė” su „GSTM“.

Prienuose, mače, kuris buvo itin rezultatyvus, „Policijos” krepšininkai pirmajame kėlinyje buvo visiškai sužlugdyti ir sugebėjo į „KKSC-93“ krepšį įmesti tik 4 taškus. Varžovai pasinaudojo šia situacija ir laimėjo rungtynių pradžią 13 taškų skirtumu (4:17). Tiesa, „Policijos” vyrukai antrajame kėlinyje jau pradėjo atsigauti ir sugebėjo sumažinti skirtumą vienu tašku (18:30). Trečiajame ketvirtyje „Policijos” pastangos sumažinti skirtumą buvo dar sėkmingesnės, ir po trijų kėlinių komandas skyrė 6 taškai (33:39). Ketvirtame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įgauti pranašumo, ir „KKSC-93“ krepšininkai šventė pergalę pirmajame pusfinalio mače (46:52).

Antrosiose rungtynėse „Savivaldybės” krepšininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „GSTM“ komandai, pralaimėjo 27 taškų skirtumu (69:96) ir pagal nuostatus neteko galimybės tęsti kovos dėl nugalėtojų vardo. „GSTM“ krepšininkai iškart žengė į finalą.

Seniūnijų pogrupyje vėl nustebino N. Ūtos krepšininkai, kurie 12 taškų skirtumu įveikė „Paprūdžių” vyrukus. Tiesa, tris kėlinius pirmavusi „Paprūdžių” komanda nieko blogo sau neprognozavo (71:67), nors situacija jau slydo iš jų rankų. Ketvirtajame kėlinyje N. Ūtos krepšininkų žaidimas pasikeitė iš esmės. Komanda dominavo aikštelėje ir savo pranašumą realizavo taškais. Kėlinys buvo laimėtas 16 taškų skirtumu (13:29), o kartu ir rungtynės (84:96).

Kitose rungtynėse tarp „Stakiškių” ir „Veiverių” komandų jau po trijų kėlinių buvo aišku, jog laimės stakliškiečiai, nes prieš lemiamąjį ketvirtį jie turėjo 39 taškų persvarą (51:90). Ketvirtajame kėlinyje stakliškiečiai užbaigė „Veiverių” komandos triuškinimą tritaškiu (62:108). Po šio susitikimo tapo aišku, jog „Stakliškių” krepšininkai jau po pirmųjų rungtynių keliauja į finalą.