Rajono „Gyvenimo“ krepšinio pirmenybėse – Veiverių, Jiezno, Išlaužo ir „Stadiono“ pergalės

IMGP4896Lapkričio 22 d. buvo sužaistos pirmojo rato ketverios Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių rungtynės.

I-ajame pogrupyje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose nugalėtojai išaiškėjo žymiai anksčiau, nei pasibaigė mačai.

Rungtynėse tarp Veiverių ir Išmanų komandų jau po pirmojo kėlinio tapo aišku, jog mačo favoritai yra Veiverių krepšininkai (22:11). Po antrojo kėlinio skirtumas tarp komandų dar padidėjo (37:22).
Trečiasis kėlinys parodė, jog Išmanų komanda dar nepasiruošusi rimčiau pasipriešinti veiveriškiams (60:34). Ketvirtajame kėlinyje, kuris realiai nieko nelėmė, Išmanų komandai pavyko sumažinti skirtumą 5 taškais, bet pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo Veiverių komanda (80:59).

Ir kitame mače Stadiono krepšininkai lengvai susitvarkė su Prienų KKSC-94 komanda.
Jau pirmajame kėlinyje Stadiono krepšininkai nokautavo KKSC-94 komandą (26:7).
Antrajame kėlinyje KKSC jaunimui pavyko laikinai sustabdyti Stadiono šėliojimą (23:21) ir po dviejų kėlinių Stadiono persvara padidėjo tik 2 taškais (49:28). Po didžiosios pertraukos intrigos jau nebuvo ir Stadiono komanda užtikrintai žingsniavo link pirmosios pirmenybių pergalės (84:50).

II-ajame pogrupyje taip pat buvo sužaisti du mačai. Jiezno krepšininkai lengvai susitvarkė su Prienų seniūnijos-KKSC-96 komanda (74:42). Jiezniškiai neforsavo įvykių aikštelėje, bet užtikrintai laimėjo visus kėlinius.

Žymiai kovingesnį žaidimą parodė GSTM ir Išlaužo krepšininkai. Po trijų kėlinių Išlaužo komanda turėjo net 25 taškų persvarą (92:67), bet ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė. Ir nors kėlinys buvo pralaimėtas 17 taškų skirtumu, bendras rezultatas buvo palankesnis Išlaužo komandai (97:89).