Rajono futbolo 7×7 čempionate – antroji raudona „Kalniečių“ kortelė, antros komandos „Pozityvūs“ lygiosios ir trečiasis „Jiezno“ futbolininkų pralaimėjimas

IMGP9809

Trečiajame Prienų futbolo čempionato ture vėl buvo nemažai intriguojančių rungtynių ir, galima pasakyti, net staigmenų.

Antrose rungtynėse iš eilės pergalės negali iškovoti praeitų metų čempionai Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai. Penktadienį čempionai vėl turėjo tenkintis tik lygiosiomis mače su Balbieriškio „Ringiu“ (5:5). Jau pirmasis kėlinys, kuris baigėsi rezultatu 2:2, parodė, jog abiejų komandų žaidėjams reikės kaip reikiant paplušėti, kad iškovotų taškus.
Veiverių komanda pirmojo kėlinio pradžioje pelnė įvartį (1:0). „Ringio“ futbolininkų atsako ilgai laukti nereikėjo (1:1). Iki pirmojo kėlinio pabaigos komandos apsikeitė taikliais smūgiais (2:2). Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė Balbieriškio komanda. Jau pirmomis antrojo kėlinio minutėmis „Ringis“ išsiveržė į priekį (2:3). Kėlinio viduryje Veiverių komanda išlygino rezultatą (3:3). Iki rungtynių pabaigos abi komandos įmušė dar po du įvarčius ir rungtynės pasibaigė rezultatu 5:5. Tai antrosios „Pozityvūs“ komandos lygiosios tokiu pačiu rezultatu. „Ringio“ gretose du įvarčius pelnė Povilas Žukauskas. Tiesa, Balbieriškio komandos žaidėjai išvydo ir dvi geltonąsias korteles.

Geltonosios kortelės buvo dalinamos ir „Stadiono“ bei „Jiezno“ komandų rungtynėse. Dviem buvo apdovanoti „Stadiono“ žaidėjai. Ir šios rungtynės buvo pilnos dramatizmo. Jiezniškiai jau rungtynių pradžioje įmušė įvartį (0:1) ir turėjo ne vieną progą rezultatą padidinti, bet praleido įvartį (1:1). Pirmasis kėlinys taip ir pasibaigė. O antrojo kėlinio pradžioje „Stadiono“ vyrukai pelnė du įvarčius iš eilės (3:1). Jiezniškiai tęsė atakas ir jiems pavyko sušvelninti atsilikimą (3:2). Visgi, „Stadiono“ kariauna ne tik nepaleido pergalės, bet ir rungtynių pabaigoje pelnė ketvirtąjį įvartį (4:2). Du įvarčius „Stadionui“ pelnė Gediminas Maceina.

Netikėtai prasidėjo rungtynės tarp „Kalniečių“ ir „Gelgaudiškių“ komandų. Jau pirmąją rungtynių minutę teisėjai pašalino iš aikštės „Kalniečių“ vartininką ir komanda visas rungtynes turėjo verstis turėdama vienu žaidėju mažiau. Birštono futbolininkai žaidė pasiaukojančiai, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą (0:2). Tai jau antroji „Kalniečių“ žaidėjams parodyta raudonoji kortelė.

IMGP0063

Po trijų turų vienvaldžiu lyderiu tapo „Gelgaudiškių“ komanda, turinti 9 taškus (7:0). Šeši taškai „Ąžuolo“ sąskaitoje (6:1, 2-oji vieta). Trečiąją poziciją užima „Stadionas“ (4 taškai, 9:8). 3 taškus turi „Kalniečiai“ (7:6). „Pozityvūs“ su 2 taškais yra penkti (10:10). Šeštoje pozicijoje yra „Ringio“ futbolininkai (1 taškas, 7:11), septintoje ˗ „Jiezno“ komanda (0 taškų, 2:12).