Rajone gyvenimas sustojo ne visur. Tęsiasi infrastruktūros projektai

IMG_1404

 kvitrina.com

 Šiandien sustojau prie „Ąžuolo“ progimnazijos ir atsivėrė gražus vaizdas. Futbolo aikštė jau pasipuošė žalia dirbtine danga. Rangovai jau baigia darbus ir rytoj objektą turi aplankyti priežiūros darbų komisija.

Pasak Prienų rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjo Tomo Žvirblio, sporto aikštyno įrengimas prie „Ąžuolo“ progimnazijos ir „Žiburio“ gimnazijos – tai pirma kregždė, nes bandoma dalyvauti ir kitame projekte „Sporto bazių atnaujinimas“. Anot vedėjo, jei pavyktų laimėti projektą, turėtų būti atnaujinta „Žiburio“ gimnazijos krepšinio aikštelė, Veiverių T. Žilinsko ir Stakliškių stadionai, „Ąžuolo“ progimnazijos rūsio patalpos.

IMG_1411

Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas pabrėžė, jog pradėti darbai Paprienėje, kur darbuojasi bendrovė „Hidrosta“, tęsianti taką Nemuno krantu. Taip pat vyksta kito Paprienės projekto korekcija, pagal kurią turėtų atsirasti dviračių takas link estrados, išasfaltuotas žvyrkelio tarpas link jos, sutvarkytas apšvietimas ir daug kitų darbų. T. Žvirblys patvirtino, jog gautos lėšos baseino statybai, Stakliškių gimnazijos remonto ir atnaujinimo darbams, Prienų KLC aplinkos sutvarkymui ir pastato apšiltinimui. Gautos lėšos ir Jiezno PSPC rekonstrukcijos darbams. UAB „Mačiūnai“, kuri vykdo darbus Jiezno PSPC, akcininkas Algirdas Zdanys patikino, jog darbai prasidės balandį.

Šiemet turėtų būti užbaigtas erdvės prie Nemuno projektas. Dabar vyksta elektros ir kiti požeminiai darbai.

Prienų mieste nuolat triūsia bendrovės „Prienų butų ūkis“ darbuotojai, kurie ne tik prižiūri miesto gatves ir šaligatvius, tvarko aplinką, bet ir šalina pavojingas medžių šakas.

IMG-0086

P.S.

Portalo skaitytojams pastebėjus, jog projekto viešinimo stende nurodyta, kad darbai turėjo baigtis šių metų vasario 14 d., Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas Tomas Žvirblys atsiuntė rangovo UAB „STAFAS“ laiško kopiją, kurioje prašoma dėl techninio projekto korekcijų pratęsti sutarties vykdymą 6 mėnesiams. Savivaldybės administracija sutiko su prašymu ir darbų užbaigimo data buvo atidėta.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti