Raimondos sėklų parduotuvė turi ką pasiūlyti!

IMG_3414

Vilija Čiapaitė

Ankstyvas pavasaris beldžiasi į visų daržininkų ar daržininkų – mėgėjų duris. Jau kai kurie pasisėjo savo išlaikytas sėklas, tačiau daugelis vis dar ieško, kur jų įsigyti.

Kaip ir kasmet, daržininkai ieško gerų ir daigių sėklų, kad vasarą ir rudeniop džiugintų užderėjusiu puikiu derliumi ne tik juos, bet ir šeimos narius, draugus, pažįstamus.

Štai, aš kaskart sėklas perku Liepų gatvėje įsikūrusioje Raimondos krautuvėlėje. Jei tik tave kas domina, ji tarsi enciklopedija papasakoja, pataria. Beje, pasiūlo net ir trąšas ir kada tręšti, kokiu metu sėti vienokias ar kitokias sėklas. Juk šalta dirva ne visada palanki dygimui!

IMG_3413

Neseniai užsukusi pas Raimondą nustebau, jog sėklų gausa dar didesnė nei praeitais metais. Čia gali rasti ne tik tave dominančių sėklų, bet ir pirštinių, tinkančių žemei tvarkyti, žemės, daigintuvių ir kt. Juk daržininkai mėgėjai ne visada žino paskutines naujoves, o čia – visada gausi patarimų, pasiūlymų.

Beje, sėklų įpakavimai taip pat skirtingi. Raimonda iš karto klausia, koks plotas bus apsėjamas. Tad, kaip sakoma, jei jau ko – tai tik pas Raimondą.

Šiais metais didelė gausa visų pamėgtų jurginų, kardelių gumbelių. Tai gėlės, kurios savo žiedais džiugina tiek šeimininkus, tiek svečius. Tačiau ne vienas daržininkas pripažins, jog jų gumbelius išsaugoti gana sudėtinga, nes ne kiekvienas turi tam tinkamas sąlygas, o čia gali jų įsigyti ir tikrai už prieinamą kainą, ir dar tokių rūšių, kad net galva svaigsta!

Taigi įsigijau visą krepšelį sėklų, gumbelių ir laiminga išėjau, tačiau puikiai žinau, kad tai dar ne viskas, nes reikės trąšų, visokių chemikalų nuo parazitų, kurie nekenkia gamtai. Čia Raimonda taip pat patars, pasiūlys. Tad, kur įsigyti sėklas, net neabejoju. Čia jų rasi ir dar gausi informaciją, kuri tikrai padės auginant savo pamėgtas daržoves.

Gėlių sėklų pasirinkimas taip pat didelis. Šeimininkė patars, kokios geriau tiks kapinių, želdinių papuošimui, kada sėti ir kokioje dirvoje.

Malonu, patikima ir su dideliu informacijos bagažu. Čia gali drąsiai įsigyti tai, ko nori ir kas džiugins tave visą šiltąjį laikotarpį, gerai derės ir stebins puikiu derlium.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti