•  

     

     

     

R. Zailskas: „Švietimo įstaigos dirba įprastu režimu“

zailskas

kvitrina.com

Paaiškėjus, jog dviejose Prienų rajono savivaldybės švietimo įstaigose užfiksuoti pavieniai Covid-19 ligos atvejai, jose iš karto buvo izoliuoti tų grupių mokiniai ir ikimokyklinukai bei atlikta patalpų dezinfekcija. 

Įstaigoje, kurioje Covid-19 liga nustatyta ikimokyklinukų auklėtojai, jie paleisti namo, patalpa dezinfekuota, auklėtoja izoliuota. Kitos ikimokyklinukų grupės dirba įprastu režimu. Kitoje švietimo įstaigoje, kurioje Covid-19 atvejis nustatytas devintokui, ne tik klasės draugai, bet ir visas devintokų srautas mokosi nuotoliniu būdu. Pasak įstaigos vadovo, izoliuoti ir kitų klasių mokiniai, kurie turėjo artimą sąlytį su užkrato nešiotoju. 

Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, patvirtinęs, jog dviejose švietimo įstaigose užfiksuoti pavieniai Covid-19 atvejai, pasakė, jog kitose rajono mokyklose ugdymo procesas vyksta įprastu režimu. „Visoms mokykloms išsiųstos NVSC rekomendacijos“, – pabrėžė skyriaus vedėjas. 

Pagal Prienų ligoninės pateiktą informaciją, per praeitą savaitę atlikti 162 Covid-19 testai. 117 ėminių paimta pacientams ir 5 iš jų nustatytas teigiamas rezultatas. Taip pat testai atlikti 33 medikams ir 12 globos namų darbuotojų. Jų visų tyrimai neigiami. Šiuo metu Covid-19 liga serga aštuoni Prienų, Stakliškių ir Veiverių seniūnijų gyventojai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti