R. Zailskas: „Rajono švietimo įstaigos pasiruošę atnaujinti mokslo procesą“

unnamed

 Vidmantas Venclovas

Paskutinį kovo pirmadienį visos šalies mokyklos po paankstintų pavasario atostogų vėl kibs į mokslus. Tiesa, šis procesas atrodys šiek tiek kitaip – viskas vyks nuotoliniu būdu.

Prienų rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas tvirtai įsitikinęs, jog mokymosi procesas sėkmingai bus atnaujintas visose rajono švietimo įstaigose. Pasak vedėjo, mokyklų administracijos ir mokytojų kolektyvai dvi savaites įtemptai dirbo ir pasiruošė darbui nuotoliniu būdu. R. Zailskas pripažįsta, jog ne visos mokyklos pasiruošė vienodai, bet ugdymo procesas bus atnaujintas visur.

unnamed (1)

Rajono mokyklose mokosi apie 2500 mokinių. Ir aišku, jog dar ne visi turi mobiliuosius įrenginius. Kitą savaitę rajono mokiniams bus perduota apie 400 planšečių, kuriomis pažadėjo pasirūpinti Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. O kol kas mokiniai, kurie neturi galimybės mokytis nuotoliniu būdu, užduotis gaus kartu su maisto paketais. Rajone nemokamai maitinami apie 700 įvairaus amžiaus mokinių.

Anot vedėjo, jau pirmosios dienos parodys, kaip produktyviai buvo išnaudotos pavasario atostogos. Visgi, jis įsitikinęs, jog ugdymas nuotoliniu būdu vyks sėkmingai ir rajono mokslo pasiekimai išliks aukštesni nei Lietuvos vidurkis, nors, pagal socialinį ekonominį kontekstą, rajonas rikiuojasi žemiau šalies vidurkio.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti