•  

     

     

     

     

Pykstame ant valdžios dėl nenuvalyto sniego ir patys tam trukdome

IMG-1235

kvitrina.com

Atsakingų valdžios atstovų telefonai kaista nuo gyventojų skambučių su prašymais, o neretai – reikalavimais bei pykčio protrūkiais dėl nenuvalyto sniego. Reikia pripažinti, jog rangovai, kurie yra laimėję konkursus kelių ir gatvių priežiūrai, ne visada tinkamai atlieka savo pareigas. Vieni savo nerangumą grindžia dideliu užimtumu ir prioritetinių kelių valymu, kiti, esą, neturi pakankamai technikos, treti teigia, kad nespėja nuvalyti dėl ekstremalios situacijos.

Galbūt, situacija tikrai neeilinė. Bet, kam imtis darbo, kurio negali laiku atlikti? Reikia tiesiai pasakyti, jog trūksta organizuotumo. Vienas kelių priežiūros specialistas teigė, kad situacija sudėtinga, bet valdžia samdyti subrangovų nelinkusi.

Tokie pastebėjimai dėl rangovų darbo. Bet miestuose patys gyventojai trukdo gatvių valymo darbams. Palikti automobiliai neleidžia tinkamai išvalyti gatvių ir važiuojamoji dalis susiaurėja. Ir ant ko tada pykti? Visgi, reikia paminėti, jog daug žmonių nelaukia, kol atvyks spec. transportas ir nuvalys kelią ar gatvę. Žmonės darbuojasi patys. Ir sniegas nuvalytas, ir mankšta padaryta.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti