Pustuštėje arenoje LaVaro „Vytautas“ laimėjo puolimo varžybas

IMGP7696

kvitrina.com

Kovo 27 d. pustuštėje Prienų sporto arenoje LaVaro Ballo vadovaujami Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai žaidė draugiškas rungtynes su „Gungdong“ komanda iš Kinijos.

Kaip ir galima buvo tikėtis, rungtynės buvo pagrįstos puolimu, ir aikštelės šeimininkams sekėsi žymiai geriau nei jų varžovams. „Vytautas“ šventė pergalę 44 taškų skirtumu (159:115). Nors aikštelės šeimininkai laimėjo, bet tritaškių pataikymas gerokai šlubavo (14/50) ir buvo prastesnis nei varžovų (23/52). LaMelo ir LiAngelo Ballai aikštelėje praleido po 40 min., 36 min. žaidė Regimantas Miniotas.

Kiti žaidėjai aikštelėje praleido po 20 min., o iš viso LaVaras pasinaudojo tik 7 žaidėjų paslaugomis. LiAngelo Ballas į varžovų krepšį įmetė 72 taškus (11 atkovotų kamuolių), LaMelo Ballo sąskaitoje 36 taškai. Net trigubą dublį surinko Regimantas Miniotas. Jo sąskaitoje 12 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų bei 9 perimti kamuoliai.

Šiose rungtynėse „Vytauto“ žaidimo braižas buvo visiems akivaizdus. Bet koks žaidėjas, gavęs kamuolį, iškart ieškojo prie varžovų baudos aikštelės stovinčių brolių Ballų, kurie dažniausiai ir atakavo svečių krepšį.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti