• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

  LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Puiki, naudinga dovana „Žiburio“ gimnazijos bendrabučiui

Artėja akimirka, kai reikės palikti mokyklą ir pamiltą Prienų „Žiburio“ gimnazijos bendrabutį. Visad prisiminsime čia praleistą laiką, bendrabutyje gyvenusius draugus, auklėtojas ir ,žinoma, kambario drauges. Čia mes išmokome gyventi savarankiškiau. Susiradome daug naujų draugų bei tapome brandesnėmis. Labiausiai džiaugiamės tuo, jog turėjome progą apskritai čia gyventi. Per  metus, kuriuos čia gyvenome, bendrabutis pasikeitė išties labai: tapo gražesnis, jaukesnis bei modernesnis. Mes džiaugėmės suremontuotais vonios kambariais, talpiomis spintomis su veidrodžiais (tai tikra merginų svajonė) bei svetaine ir nuolat atsinaujinančia virtuve, kuri aidi nuo mūsų ir bendrabučio svečių juoko.

Mūsų gyvenimo sąlygų gerinimu  nuolat rūpinasi auklėtojos Dalia Baranauskienė, Diana  Zacharevičienė, Artūr Hovakimyan, gimnazijos direktorė Irma Šneiderienė, mokytoja Jūratė Grybauskienė.  Jų visų pastangomis bendarbutis nuolat remontuojamas, gražinamas. Šiemet sukanka 40 metų, kai šio bendrabučio kambariuose „verda“ gyvenimas. Jau senokai turime draugų ir rėmėjų iš Olandijos, Švedijos, kurie  nuolat skiria įvairios labdaros. Šiemet rajono savivaldybės vadovai pažadėjo pakeisti senus langus, ir tada kambariuose bus daug šilčiau.

Neseniai sulaukėme Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo atstovų Andriaus Palionio ir Editos Palionytės. Jie susipažino su mūsų gyvenimo sąlygomis, aptarė svarbiausias problemas. Nedrąsiai prasitarėme, kad mūsų viryklė labai prastai veikia. Andrius Palionis patikrino jos veikimą ir pasakė, kad jos remontuoti jau neapsimoka, geriau fondas pasistengs parūpinti naują viryklę.

Ilgai laukti neteko. Viryklė atkeliavo po savaitės. Sutarėme, kad ją išbandysime kartu su Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo atstovais. Kaip tarėme – taip padarėme. Vakarienės atvyko Edita Palionytė ir Andrius Palionis su žmona Kristina. Ir tikrai pavyko! Nagrinėjome viryklės naudojimo instrukciją, todėl bulvės ir kepsnys iškepė tikrai labai skanūs. Jaukioje svetainėje maloniai šnekučiavomės apie savo gyvenimą bendrabutyje, mokslus, brandos egzaminus ir planus. Direktorė  Irma Šneiderienė ir Andrius Palionis aptarė ir kitus ūkiškus bendrabučio ir gimnazijos reikalus. Auklėtojai Dalia ir Artūr prisiminė, kad ir Seimo narys Juozas Palionis yra ne kartą pagelbėjęs, susitikdavęs su bendrabučio auklėtojais, direktoriais, mokinių tėvais. Andrius Palionis ir Edita Palionytė pasakojo, kad labdaros ir paramos fondo įstatus jų tėvelis jau buvo parengęs, tik nespėjo įregistruoti. „Mūsų šeima visuomet drauge priimdavo svarbius sprendimus. Todėl mes po tėvelio netekties nusprendėme tęsti labdaringą veiklą taip mylimame jo gimtajame krašte. Tėtė mums rodė pavyzdį – dalintis, pagelbėti, paremti visuomet yra prasminga. Stengiamės…“ – kalbėjo Edita Palionytė. Direktorė Irma Šneiderienė padėkojo Juozo Palionio labdaros ir paramos fondui R. Lovelio žodžiais: „Visi nuostabūs jausmai  pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą“.

Tikimės, jog „Žiburio“ gimnazijos bendrabutis ir toliau modernės, gyvenimo sąlygos jame gerės.

Suzana Girkantaitė,

„Žiburio“ gimnazijos abiturientė

Taip pat skaitykite

6 komentarai

 1. Netiesos autoriui-Audrius

  Atkreipiu Jūsų dėmesį, kad viešai skleisdamas informaciją apie tariamą kito asmens daromą ar padarytą nusikaltimą-papirkimą (BK 227 str.), Jūs pats galite būti apkaltintas šmeižimu (BK 154 str.).
  Manau, kad straipsnyje minimas labdaros ir paramos fondas įsteigtas ir veikia teisėtai, fondo atstovų veikla aktyvi ir efektyvi, tuo tarpu, kandidatai į Seimo narius kol kas oficialiai neregistruoti, taigi, minimas asmuo negali būti kaltinamas neteisėtai veikiantis rinkėjų valią, juo labiau, kad viešojoje erdvėje net užuominos nebuvo, kad teikiant fondo vardu dovanas, paramą ir pan., vienaip ar kitaip buvo kalbama apie veiksmus būsimuose rinkimuose, trukdoma rinkėjams realizuoti savo teisę bei laisvę rinkti ir t.t.
  Žinoma, nereikia būti toliaregiu, kad atspėtum tolesnę įvykių seką, bet sutikite – žymiai pavojingiau ir ciniškiau, kai rinkėjų balsai perkami jų pačių, t.y. ,,valdiškais“ pinigais…o, deja, būna ir taip.

  Atsakyti
 2. Netiesa

  Netiesa – rinkiminė kampanija prasidėjusi – kai tik Prezidentė pasirašė dekretą dėl rinkimų datos. O balsuoja ir gimnazistai – ir ne tiek jau jų mažai. Dabar 18 metų sulaukia jau 11 klasėje. Taip kad … Papirkinėja…

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti