Projektų daug, o miestas skęsta tamsoje

Gelbėkit vaikus

(skaitytojo laiškas)

DSC_0158

Alvydas Barščevičius

 

Labai noriu, kad miestas, kuriame gyvenu, būtų patrauklus ir dieną, ir tamsios paros metu. Dabar anksti temsta ir dažniausiai reikia sėdėti name, nes gatvėse dega vienas kitas apšvietimo šviestuvas.

Iškart einu prie reikalo. Norėjau vieną vakarą savo svečiui parodyti mūsų miesto simbolį – kunigaikščio Kęstučio paminklą. Bet kas iš to, paminklas skendėjo tamsoje, o ir priėjimas prastas. Taip ir su kitomis vietomis. Girdėjau, meras per ataskaitinį Prienų seniūnijos susirinkimą žadėjo, kad bus pakeisti apšvietimo šviestuvai bei pastatyti nauji. Laikas eina, o pažadas gal ir pamirštas. Neseniai vienoje prastai apšviestoje sankryžoje įvyko eismo įvykis. Gerai, kad nenukentėjo žmonės, o galėjo baigtis ir tragiškai. Savivaldybė centre sutvarkė perėjas, pagerino apšvietimą, bet kitur nutarė nesiplėsti. Užtat šaligatvis N. Gyvenimo gatvėje, kuris buvo gan geros būklės, keičiamas. Įdomu, kiek pinigų tam išleista? Ar ne geriau būtų pėsčiųjų perėjose pagerinti apšvietimą, nei keisti dar padoriai atrodančias plyteles?

Jau nekalbu apie tamsias prieigas šalia tilto per Nemuną arba gatves miesto pakraštyje.

Ačiū Dievui, kad dar neįvyko rimtesnės bėdos, nors dažniausiai tamsiai apsirengę žmonės taip ir šmirinėja per Vytauto gatvę, visiškai nekreipdami dėmesio į važiuojančius  automobilius.

Taip pat skaitykite

9 komentarai

  1. ALDONA

    Prienuose turi gyventi jaunimas ir išreikšti savo kūrybą. Svarbu atsižvelgti į geografinę padėtį ir istorinį palikimą. Jei Birštono ir Prienų alėją paversime gyvenamuoju kvartalu, tuomet nebus Užutekio, nebus gydomojo kurorto, nebus pliažo. Šioje vietoje tinka sporto arenos, kultūros parkai.Patys kunigaikščiai kažką gražaus paliko Prienuose, gyvenę nuo medžioklės ir žvejybos laikų. Tuomet tereikia paryškinti jų veiklos zonas ir atgims protė ių dvasia. Mes meldžiamės už niokojamas bažnyčias, vienuolynus bei kunigaikščių tvirtoves, kad Dievas padėtų apsaugoti istorinius paminklus.

    Atsakyti
  2. Rasa

    Visame Prienų rajone problemų daug, aš suprantu Alvydą, kad jam rūpi tik miesto problemos. Bet Jūs nuvažiuokite į 9 mūsų rajono seniūnijas ir pamatysite kiek ten problemų. Kaip atrodo mūsų seniūnijų centrai, gatvės, negreideriuojami ir neprižūrimi žyruoti keliai, vandentiekis, nuotekos, ir dar daug daug daug opių problemų. Aš suprantu kad visos investicijos tik Prienų miestui, bet ką daryti MUMS Prienų rajono gyventojams ????????? Nejaugi mes dar ilgai būsime gilioje stagnacijoje ?????????? Graudu darosi nei verslas net nenori ateiti į Mūsų taip išgirtą turistų antplūdžiais neatsiginanti rajoną ?????? Kaip mes ritamės nuo kalno, taip ir ritamės tik žemyn………

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti