Privačios iniciatyvos dėka – dovana folkloro ansambliui „Pasaga“

IMGP1407

Vidmantas Venclovas

Sakoma, jog geri darbai daromi labai paprastai – pažadėjai ir padarei. Panašiai įvyko ir šioje istorijoje, kurią noriu papasakoti. Tiesa, apie šią iniciatyvą sužinojau atsitiktinai, išgirdęs, jog kažkokie geradariai ruošiasi padovanoti folkloro ansambliui iš Veiverių tautines kepuraites.

Mano pasirodymas Veiverių Šaulių namuose labai nustebino liaudiškų šokių kolektyvo „Tryptinis“ vadovę Jadvygą Beikauskienę. Kol buvo laukiama geradarių, įvyko fotosesija, o modeliu tapo pati vadovė. Tiesa, šios tautinės kepuraitės skirtos folkloro ansambliui  „Pasaga“ (vadovės Jadvyga Beikauskienė, Aurelija Bareišienė).

Po kurio laiko atvyko ir gerai pažįstami žmonės: Gintautas Bartulis, Vytautas Martinaitis, Gintaras Kleiza ir Alvydas Barščevičius, kurie ir buvo tie geradariai, kurie padėjo kolektyvui įsigyti tautines kepuraites. Jokių oficialių ceremonijų ir didelių padėkų. Visi susėdo prie staliuko, išgėrė kavos, pabendravo, kartu pasidžiaugė gražiomis kepuraitėmis ir išsiskirstė. Ir viskas. Gintautas Bartulis, paklaustas apie šią iniciatyvą, atsakė paprastai: „Išgirdome, pasitarėme, padėjome“.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti