Prieš PFL „Nemuno“ čempionato pertrauką – kovos vis įnirtingesnės ir gan netikėti rezultatai

Birželio 28-29 d. PFL „Nemuno“ čempionate buvo sužaisti 4 mačai, kuriuose užfiksuoti ir netikėti rezultatai.

Prie tokių galima priskirti „N. Ūtos“ ir „Veiverių“ komandų rungtynes.

„N. Ūtos“ futbolininkai įmušė pirmąjį įvartį (1:0) pirmojo kėlinio viduryje. Kėlinio pabaigoje „Veiverių“ komanda ne tik išlygino rezultatą (1:1), bet antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį (1:2). Po kelių minučių pusiausvyra rungtynėse buvo atstatyta: „N. Ūtos“ komanda pelnė išlyginamąjį įvartį (2:2).

Vis tik rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė „Veiverių“ futbolininkams, kurie pelnė du įvarčius (2:4). Tai buvo pirmoji „Veiverių“ pergalė po trijų nesėkmių.

„Linksmakalnio“ ir „Stakliškių“ komandų rungtynėse pirmoje jų dalyje sėkmingiau žaidė pastaroji, po pirmojo kėlinio pirmavusi rezultatu 0:2.

Antrojo kėlinio pradžioje „Linksmakalnio“ futbolininkai rezultatą sušvelnino (1:2). Deja, tašką rungtynėse padėjęs „Linksmakalnio“ futbolininkas įvartį įmušė į savo vartus (1:3).

Pirmą kartą PFL „Nemuno“ čempionato turas buvo organizuotas ne Prienuose, o Stakliškėse. Šeštadienį Stakliškių vidurinės mokyklos stadione žaidė „Kašonių“ – „Stakliškių“  ir „Jiezno“ – „Erno“ (Birštonas) komandos. Abejos rungtynės pasibaigė taikiai. Tik rungtynių pabaigoje pralaimėjimo išvengė „Stakliškių“ futbolininkai, kurie buvo laikomi favoritais mače su „Kašonių“ komanda.

Tiesa, aikštelės šeimininkai du kartus pirmavo (1:0, 2:1), bet „Kašonių“ futbolininkai, kurie šeštadienį sužaidė savo geriausias rungtynes, antrame kėlinyje pirmiausiai išlygino rezultatą (2:2), o vėliau du kartus pirmavo (3:2, 4:3).

„Stakliškių“ vyrukams rezultatą pavyko išlyginti tik kėlinio pabaigoje (4:4).

Pusiausvyros rezultatas buvo užfiksuotas ir rungtynėse tarp „Jiezno“ ir „Erno“ koamndų. „Erno“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį po gražaus įvarčio galva (0:1). Tačiau persvara birštoniškiai džiaugėsi ne ilgai, nes po sumaišties „Erno“ aikštelės pusėje „Jiezno“ komanda rezultatą išlygino (1:1). Kėlinio pabaigoje „Jiezno“ futbolininkai išsiveržė į priekį. Kamuolys nuo savo žaidėjo kovos atsidūrė „Erno“ vartininko vartuose (2:1).

Antrame kėlinyje „Jiezno“ komanda persvarą padidino iki dviejų įvarčių (3:1). „Erno“ futbolininkai nepasimetė ir didelių pastangų dėka sugebėjo įmušti du įvarčius (3:3) bei išgelbėti rungtynes.

Tiesa, trečiasis įvartis į „Jiezno“ vartus įkrito nuo savo žaidėjo kojos (3:3).

Po šio turo turnyrinės lentelės viršuje pasikeitimų nėra. Toliau pirmauja „Ąžuolo“ aštuntukas (12 taškų, +24). Tiek pat taškų yra surinkę „Balbieriškio“ futbolininkai (12, +17). Trečioje vietoje žengia „Stadiono“ komanda (11, +9). Ketvirtoje vietoje „Stakliškių“ vaikinai (8, +5), penktoje – „Erno“ aštuntukas 95, +2).

Iš paskutinės vietos po lygiųjų ištrūko „Kašonių“ futbolininkai.

PFL „Nemuno“ čempionato turnyrinė lentelė
Vieta Komanda sužaista pergalės lygiosios pralaimėjimai įvarčių skirtumas taškai