Prienuose vykstančiame tarptautiniame smiginio turnyre – rekordinis Lietuvai dalyvių skaičius ir geriausieji šalies meistrai

IMGP5493

kvitrina.com

Prienų sporto arenoje vyksta tarptautinis asmeninis smiginio turnyras „Prienų taurė 2018“, kuriame dėl pagrindinių prizų varžosi 84 vyrai ir 15 moterų. Į Prienus atvyko keturių šalių atstovai: Baltarusijos, Olandijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovauja geriausieji smiginio meistrai. Didžiausia turnyro žvaigždė – Darius Labanauskas, kuris yra iškovojęs teisę dalyvauti Pasaulio profesionalų čempionate. Primename, jog jo partneris dvejetų turnyruose – prieniškis Mindaugas Barauskas.

IMGP5481

Varžybų vyr. teisėja Sandra Rimkevičiūtė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog turnyrui pasiruošta pačiu aukščiausiu lygiu ir padėkojo organizatoriams už triūsą. Anot jos, Prienuose galima organizuoti rimtus tokio lygio turnyrus. Dalyvių gausa rodo, jog turnyras ateityje užims tinkamą vietą Lietuvos Darts federacijos renginiuose.

Prienų smiginiui atstovauja dviejų klubų atstovai – „Dvidešimtuko“ ir „Stadiono“. Geriausiai iš prieniškių sekasi Mindaugui Barauskui, kuris užėmė pirmąją vietą savo grupėje.

Sudalyvauti turnyre bus duota galimybė ir jaunimui.

Turnyras vyks visą dieną, o finalinė dvikova bus transliuojama per Delfi televiziją.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Pingback: Prienuose vykstančiame tarptautiniame smiginio turnyre – rekordinis Lietuvai dalyvių skaičius ir geriausieji šalies meistrai - Prienų kūno kultūros ir sporto centras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti