Regioninį stalo teniso turnyrą Prienuose laimėjo birštoniškis

Kovo 18 d. Prienų sporto arenoje vykusiame regioniniame stalo teniso turnyre dalyvavo stalo tenisininkai iš Birštono, Prienų, Jiezno, Raseinių, Lazdijų, Veiverių, Balbieriškio, Ašmintos ir Vilniaus.

Vyrai kovojo penkiose grupėse, moterys – vienoje. Prieš varžybas buvo pagerbti turnyro vyr. teisėjas Juozas Vyšniauskas bei vyr. sekretorė Janina Bredelienė. Prizus savivaldybės vardu jiems įteikė administracijos direktorius Algis Marcinkevičius. Visuomenės sveikatos biuras atminimo prizais apdovanojo vyriausią ir jauniausią turnyro dalyvius.

Moterų varžybos vyko rato sistema. Nugalėtoja tapo Asta Litvinienė iš Vilniaus, antrą vietą užėmė Raimonda Sakalauskienė iš Prienų, trečia vieta atiteko Aurelijai Kairaitytei iš Veiverių.

Vyrai kovojo grupėse. Pirmas dvi vietas grupėse užėmę tenisininkai tęsė kovą dėl medalių ir nugalėtojų vardo.

Po ketvirtfinalio kovų paaiškėjo, jog pusfinalyje kovos A. Žibas iš Raseinių su L. Žilevičiumi iš Prienų bei D. Rimkus iš Raseinių su F. Suchocku iš Birštono. Raseiniškio ir prieniškio dvikovą laimėjo A. Žibas (3:1), o atstovo iš Raseinių ir birštoniškio – pastarasis (3:0).

VYRŲ TURNYRO PRIZININKAI: L. ŽILEVIČIUS (III V.), F. SUCHOCKAS (I), A. ŽIBAS (II)

Kovoje dėl pirmos vietos susitiko F. Suchockas ir A. Žibas. Varžovai buvo verti vienas kito, bet F. Suchockas buvo truputį stipresnis ir, laimėjęs partiją rezultatu 3:1, tapo turnyro nugalėtoju. A. Žibas liko antras.

Dvikova dėl trečios vietos buvo žymiai atkaklesnė. Raseiniškis D. Rimkus kovoje su L. Žilevičiumi pirmavo 2:1, bet pergalę rezultatu 3:2 šventė pastarasis.

Nugalėtojas Feliksas Suchockas naujienų portalui kvitrina.com pabrėžė, jog turnyras buvo aukšto lygio ir reikėjo gerokai pasistengti, kad laimėti.