•  

     

     

     

     

Prienuose ūžė sporto šventė

Gegužės 26 d. Prienuose vyko kasmetinė sporto šventė, kurios metu varžėsi krepšinio 3×3 turnyro dalyviai ir bėgikai, dalyvavę Lietuvos bėgimo taurės 6 etapo bėgime Birštonas – Prienai.

Turnyrą 3×3 organizavo krepšinio klubas „Prienai“, rajono savivaldybės administracija ir Prienų KKSC. Dėl nugalėtojų vardų kovojo 43 komandos iš įvairių Lietuvos vietovių. Tie dalyviai, kurie užsiregistravo iki organizatorių nurodytos datos, gavo bronzinius „Rūdupio“ komandos marškinėlius. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir „Rūdupio“ šalikais, prizininkai – medaliais ir diplomais. Apdovanojimus krepšininkams įteikė ne tik krepšinio klubo „Prienai“ vadovas Aurimas Bartuška, „Rūdupio“ komandos žaidėjai Artūras Milaknis ir Paulius Ivanauskas, bet ir „Šiaulių“ komandos treneris Antanas Sireika bei žymus krepšininkas Sergejus Jovaiša.

Krepšinio turnyro 3×3 nugalėtojai

Pirmoje grupėje (2000-2001 m. gim.) nugalėjo „Barsukų“ komanda (Tautvydas Mikušauskas, Orestas Aleksynas, Laurynas Banevičius, Ernestas Mankauskas). Antroje grupėje (1998-1999 m. gim.) nepralenkiami buvo „Snaiperiai“ (Raidas Stadalius, Evaldas Balaika, Klaidas Chadakauskas). „Žaliai balti“ (Edvinas Raškauskas, Jurgis Čėsna, Aleksandr Leonidov, Aurelijus Urbonavičius) iškovojo pirmąją vietą 3 grupėje (1996-1997 m. gim.).

„Giminių“ komanda (Edvinas Juodsnukis, Lukas Marčiulionis, Aleksandr Marchockij) buvo pajėgiausia 4 grupėje (1994-1995 m. gim).

5 grupėje (1978-1993 m. gim.) po dramatiškų kovų pirmąją vietą iškovojo komanda „Slidus, bet ne grybas“ (Darius Kuzmickas, Tautvydas Žioba, Mantvydas Gečionis, Jonas Davidavičius).

„A“ komanda (Adomas Kubilius, Tomas Simanavičius, Rytis Gaučys ir Laimutis Mačiulaitis) nugalėjo vyriausiųjų grupėje (1977 m. gim. ir vyresni).

Bėgimas Birštonas – Prienai yra įtrauktas į Lietuvos bėgimo taurės varžybas, todėl į Prienus atvyko nemažai bėgikų iš įvairių Lietuvos miestų.

Dalyviai varžėsi 10, 5 ir 3 km distancijose. 10 km trasą greičiausiai įveikė Antanas Žukauskas ir Milda Vilčinkaitė iš bėgimo klubo „Maratonas“. Ketvirtąją vietą moterų grupėje (10 km) užėmė Prienų KKSC atstovė Daiva Sadauskaitė.

5 km distancijoje jaunuolių grupėje nugalėjo Modestas Pabiržis iš Kaišiadorių, antrąją vietą užėmė Prienų KKSC atstovas Tomas Pagirys.

Merginų grupėje visos prizinės vietos atiteko Prienų KKSC atstovėms. Pirmąją vietą iškovojo Erika Stanevičiūtė, antrąją – Ieva Šukevičiūtė, trečiąją – Gintarė Černevičiūtė.

3 km distancijoje berniukų grupėje greičiausias buvo Lukas Kaminskas iš Žiežmarių. Prienų KKSC bėgikai Osvaldas Buinickas ir Matas Pagirys užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Mergaičių grupėje nugalėjo Gintarė Daugylaitė iš Lekėčių, antrąją vietą užėmė Prienų KKSC atstovė Ugnė Gelbūdaitė.

Pirmą kartą Sporto šventės metu buvo organizuotas ir teniso turnyras lauke. Išbandyti jėgas prie stalo teniso galėjo visi norintys. Organizatoriai pranešė, jog nugalėti ir gauti „Tango Pizza“ dovanų čekį gali net 40 dalyvių. Žaidimo taisyklės buvo labai paprastos. Buvo žaidžiamas vienas setas iki 11 taškų ir galiojo vieno minuso sistema. Varžybų maratoną laimėjo Renatas Preikša, finale įveikęs savo brolį Osvaldą.

Sporto šventės kulminacija tapo Prienų „Rūdupio“ komandos pagerbimas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti